607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Kuchnia drewniana z dźwiękiem i z 7 akcesoriami Happy Day - Janod

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: Janod


Cena: 587,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Kuchnia drewniana z dźwiękiem i 7 akcesoriami Happy Day francuskiej firmy Janod.


Duża drewniana kuchnia Happy Day francuskiej marki Janod sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku, pozwoli mu bezpiecznie uczestniczyć w codziennych czynnościach czy też rozwijać pasję gotowania.

W skład zestawu wchodzi urocza turkusowo-żółta kuchnia z okrągłym, metalowym zlewem, dwoma „elektrycznymi” palnikami, piekarnikiem, dolną szafką, górną półką i mikrofalą oraz żółtym wieszakiem z 3 haczykami i zegarem na tylnej ścianie, ozdobionej motywem kolorowej girlandy z trójkątów. Do kuchni dołączone są też akcesoria: metalowa patelnia, metalowy durszlak, metalowa szpatułka, żółta łapka do „gorących” naczyń i 3 kartoniki-produkty spożywcze. Kuchnia wyposażona jest w dwa pokrętła, sygnał dźwiękowy oraz podświetlenie typowe dla „rozgrzanych” palników (baterie nie są załączone).

Dzięki znacznym rozmiarom i wielu akcesoriom może się nią bawić jednocześnie więcej niż jedno dziecko.

Akcesoria do zabawy w gotowanie marki JANOD wiernie odwzorowują swoje „dorosłe” odpowiedniki, wielkością dostosowane są jednak do dziecięcych rączek. Są bezpieczne i idealnie nadają się do uwielbianej przez dzieci „zabawy w dom”. Zostały starannie wykonane, mają przyjemny, ciekawy design, który rozwija poczucie estetyki, a ponadto rozwijają kreatywność i motorykę małej dłoni. Odtwarzanie sytuacji znanych z obserwacji pozytywnie wpływa również na wszechstronny rozwój dziecka, w tym kontakt z rówieśnikami i rozwiązywanie problemów.

Zestaw zaprojektowano we Francji.

Wiek dziecka: 3-8 lat

Liczba elementów: kuchnia i 7 akcesoriów

Wymiary produktu: 55 cm x 30 cm x 87 cm.

Wymiary opakowania: 56 cm x 15 cm x 40 cm.

Waga: 8,5 kg

Materiał: drewno, metal, karton.

 

Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.