607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Puzzle sensoryczne, 20 elementów, Wycieczka do Zoo - Janod

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Janod


Cena: 75,00 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Puzzle sensoryczne, 20 elementów, Wycieczka do Zoo francuskiej firmy Janod.

Duży zestaw puzzli sensorycznych francuskiej marki Janod, składa się z 20 elementów. Ułożony z nich obrazek przedstawia życie zwierząt w zoo. Jej mieszkańców dziecko może poznać także sensorycznie – sierść czy skóra siedmiu stworzeń wykonane zostały z teksturowanych materiałów.

Dotykanie różnorodnych tekstur imituje prawdziwe wrażenia empiryczne i rozwija dziecięcy zmysł dotyku. Wzbudza też dodatkowe zainteresowanie układanką. Puzzle mają spore rozmiary, a obrazek po ułożeniu to 65 na 20 cm. Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu, a ich kształty ułatwiają dziecku łączenie elementów.

Układanie puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najmłodszych lat. To znakomity trening pamięci i koncentracji, który dodatkowo uczy rozpoznawania kształtów oraz logicznego myślenia. Puzzle rozwijają też wiarę we własne możliwości, ćwiczą sprawność manualną dłoni i cierpliwość.


Puzzle zapakowane są w estetyczne kartonowe pudełko. Idealnie nadają się na prezent. 


Puzzle zostały zaprojektowane we Francji.


Wiek dziecka: 3-6 lat

Liczba elementów: 20


Wymiary produktu: 65 cm x 50 cm.

Wymiary opakowania: 33 cm x 6 x cm x 27 cm.

Materiał: karton

Waga: 1,12 kg

Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.


Firma Janod od 1970 r. niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego wzornictwa i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych materiałów wysokiej jakości, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń. Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci.