607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Perełki do chwytania, tęczowe - Grimm's

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Grimm's


Cena: 80,00 zł

Tęczowe perełki do chwytania niemieckiej firmy Grimm's

Perełki Grimm's, (a właściwe perły, bo średnica jednej kulki to 3 cm), są chyba najpiękniejszym gryzakiem, który przy okazji jest świetną zabawką do chwytania dla maluchów.

Doskonale wykończone są bezpieczne nawet dla najmłodszych, aksamitnie gładkie, bez jakichkolwiek toksycznych lub wątpliwych substancji. A poza tym nie są zabawką na kilka miesięcy. Starsze dzieci też znajdą dla nich zastosowanie. Dziewczynki z powodzeniem mogą używać ich jako energetycznej bransoletki w eko stylu. Perełki mogą być elementem scenografii, (np. rafą koralową, górą do zdobycia, pięknie kwitnącym krzakiem), w zabawach do których dzieci wykorzystują inne klocki i zabawki Grimm's. Można wykorzystać je do liczenia i nauki kolorów. A gdy dziecko wyrośnie już ze wszystkich opcji perełki mogą być nietuzinkową dekoracją na półce z książkami i sentymentalną pamiątką z dzieciństwa.

Cechy zabawki:
- piękny i oryginalny, a przy tym bezpieczny gryzak,
- doskonała zabawka do chwytania i manipulowania, kulki świetnie pasują do małych dłoni,
-
do wykorzystania jako element scenografii i budowli powstających z innych klocków i zabawek,
- pomoc do nauki kolorów i liczenia,
- może służyć jako bransoletka.


Grimm’s to wyjątkowe drewniane zabawki. Drewno pochodzi wyłącznie z europejskich lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Do produkcji wykorzystywane jest drewno z: drzewa olchowego, lipowego, bukowego i klonowego. Drewno jest produktem naturalnym, niepowtarzalnym, uszlachetnionym śladami czasu, ale też solidnym, przez co długo nam towarzyszy. Drewno to też unikatowy dźwięk, zapach, smak i uczucie.

Zabawki Grimm’s posiadają pieczęć "Made-by-Nature”. Oznacza to, że są to produkty naturalne, które mają różne struktury w drewnie i jego odmianach. Jest to cecha jakościowa, a nie wada! Produkty są certyfikowane zgodnie z normą FSC (Forest Stewardship Council). Jest ona rekomendowana jako międzynarodowa pieczęć głównych organizacji ekologicznych, takich jak Greenpeace lub WWF, w celu zachowania równowagi ekologicznej. Dzięki tej pieczęci, firmy z branży drzewnej są oceniane na całym świecie i nagradzane. Z myślą o środowisku też opakowania są zredukowane do minimum.

Zabawki są regularnie sprawdzane pod względem jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty, a także wszystkie użyte kolory i oleje są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i standardami amerykańskimi.

Aby usunąć brud z produktów Grimm’s, po prostu wytrzyj je wilgotną ściereczką i odrobiną wody z mydłem (w razie potrzeby). Podczas suszenia nie należy umieszczać produktów na grzejniku, ponieważ w drewnie mogą wystąpić pęknięcia, ale pozostawić je do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Nigdy nie czyść produktów środkami dezynfekującymi, gorącą wodą lub podobnymi.

Zabawka składa się z
kulek z drewna klonowego, wykończonego nietoksycznymi barwnikami na bazie wody. Średnica 1 elementu to około 3 cm.

Wiek dziecka: 0 m +

Materiał: drewno klonowe

Produkt jest nowy, w kartonowym opakowaniu. Idealnie nadaje się na prezent.