607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

13%

Smoczek uspokajający Hevea, green hunter, wiek 6 m+ - BIBS

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: BIBS


Cena: 17,00 zł (19,50 zł)

Dynamiczny smoczek uspokajający Hevea, kauczukowy, raspberry, wiek 6 m+ duńskiej firmy BIBS

Dynamiczny smoczek uspokajający z kauczuku naturalnego hevea dla niemowląt. Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyczne cechy duńskich smoczków marki BIBS.

Smoczek jest wykonany z organicznego kauczuku, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny.
Odpowiedni dla niemowląt od 6 do 12 miesiąca życia. Dynamiczne smoczki BIBS są wytrzymałe, miękkie i elastyczne, dzięki czemu dziecko przy odpowiedniej wentylacji podczas ssania czuje jakby ssało pierś Mamy.

Osłonka została wyprofilowana tak aby nie dotykać do ust i brody Maluszka zapobiegając tym samym zaczerwienieniom, krostkom, wykwitom, wyprzeniom bakteryjnym czy poważniejszym zakażeniom skóry. Osłona dodatkowo posiada otworki dzięki czemu Maluszek łatwo oddycha trzymając smoczek w buzi. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego dziecka.

Dlaczego warto wybrać smoczek uspokajający z organicznego kauczuku, marki BIBS?

    - w 100% bezpieczny
    - w 100% organiczny
    - nie zawiera BPA
    - nie zawiera PVC
    - nie zawiera ftalanów
    - nie zawiera innych toksyn ropopochodnych 0%, które mogą być obecne w produktach plastikowych
 - wyprodukowano w Danii.

Organiczny kauczuk hevea jest w 100% naturalnym materiałem (pozyskiwanym z drzew Hevea), a dzięki temu nietoksyczny i nie powoduje alergii.  Bardzo niewiele dzieci jest uczulonych na naturalny kauczuk hevea, ale przy pierwszym zastosowaniu należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie możliwe reakcje alergiczne i w przypadku ich wystąpienia zamienić smoczek na smoczek z silikonu medycznego.

W zestawie:
- 1 dynamiczny smoczek uspokajający w rozmiarze M.

Wiek dziecka: 6 m +

Produkt jest nowy.