607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Organiczna kaszka orkisz, gryka, ryż, 6 m+ - Mamuko

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Mamuko


Cena: 14,90 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Organiczna kaszka orkisz, gryka, ryż litewskiej firmy Mamuko

Kaszki marki Mamuko są idealne dla rodziców, którzy chcą karmić swoje dzieci naturalnymi produktami i dla tych, którzy w pośpiechu, ale z wielką starannością przygotowują posiłki. Specjalna produkcja skraca czas przygotowania kaszki i zatrzymuje wszystkie cenne składniki odżywcze i witaminy. Surowce są starannie dobrane i tylko najwyższej jakości – organiczne, z wiarygodnych ekologicznych gospodarstw. Naturalność i ekologiczność kaszek potwierdzona jest certyfikatem EU Organic.

Kaszki Mamuko są prawdopodobnie jedynymi kaszkami dla dzieci na świecie, które musisz podgotować (ze względu na ich minimalny stopień przetworzenia) a jednocześnie ich przygotowanie jest tylko minimalnie dłuższe od przygotowania kaszek błyskawicznych. Mamuko przygotowywane są przy użyciu wyjątkowej, opatentowanej technologii, która pozwala zachować im znaczną część naturalnych wartości odżywczych, minerałów i witamin, głównie dzięki nowatorskiej metodzie czyszczenia ziaren oraz dzięki temu, że nie podlegają żadnej obróbce termicznej.

Mamuko to różnej grubości ziarna zbóż pozbawione dodatku mleka i cukru. Ziarno przed podaniem należy krótko zagotować, co jest niezbędne dla zachowania świeżości dania oraz dla pewności pozbycia się ewentualnych bakterii. Po pięciu minutach gotowania kaszka nadaje się do spożycia z dodatkiem mleka mamy, mleka modyfikowanego lub innego. Niestandardowe połączenie ziaren zbóż w kaszkach Mamuko pozwala na wprowadzenie zróżnicowanego menu w czasie rozszerzania diety niemowląt i dzieci.


Składniki:
ekologiczny orkisz (41,7%), ekologiczna gryka (41,7%), ekologiczny ryż (16,6%).

Masa netto: 240 g 

Produkt przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca.

Data ważności: 2020-06-11.mamuko logo

Mamuko to marka, która wprowadziła na rynek organiczne kaszki dla niemowląt i dzieci. Kaszki są produkowane odpowiedzialnie i z miłością, ze starannie dobranych i najwyższej jakości certyfikowanych surowców pochodzących wyłącznie z ekologicznych gospodarstw. Szeroki asortyment produktów Mamuko pozwala na wprowadzenie zróżnicowanego menu w czasie rozszerzania diety niemowląt i dzieci.