607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

9%

Siedzisko do Greentom Reversible niebieskie - Greentom

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Greentom


Cena: 399,99 zł (439,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Nowa wersja.  Siedzisko w kolorze niebieskie (granatowe) do wózka Greentom Reversible.Wózki marki Greentom zostały zaprojektowane z myślą o przyszłości Twojego dziecka. Greentom jest w całości wyprodukowany z przetworzonego ponownie plastiku i dzięki temu jest najbardziej zielonym wózkiem na Ziemi. Wózki Greentom są bardzo wytrzymałe, a jednocześnie lekkie i funkcjonalne. Projektanci wózka wyjaśniają, że wózek powstał z koncepcji, że mniej oznacza więcej - prostota to większy komfort, wygoda i większa wolność.

Cechy siedziska: - regulacja siedziska od pozycji siedzącej aż do pozycji leżącej (5 stopni regulacji), - 10 litrowy kosz zakupowy, który jest łatwo ściągalny (dzięki czemu bez problemu można go czyścić), - w 100% ekologiczne siedzisko, wykonane z przetworzonych butelek PET (plastikowe butelki po napojach).

Cechy tapicerki:
- elementy są łatwe do demontażu i ponownego użycia lub demontażu,
- obszerny daszek, zapewniający osłonę przed wiatrem, deszczem i słońcem.

Siedzisko przeznaczone dla dzieci w wieku: od 6 miesięcy do aż do około 2,5 lat (maksymalna waga dziecka zalecana przez producenta to 15 kg, maksymalny wzrost dziecka zalecany przez producenta to 93 cm).

W skład zestawu wchodzą:     
- siedzisko,    
- daszek,    
- kosz zakupowy. 

UWAGA! Oferta dotyczy samej tapicerki (nie dotyczy owalnej ramy b).

Gwarancja dystrybutora: 24 miesiące.