607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Klocki jeżyki 128 el. w wiadrze, Dżungla, Bristle Blocks - B.Toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 189,00 zł

Klocki jeżyki 128 el., w wiadrze, Dżungla, Bristle Blocks kanadyjskiej firmy B.toys.

Duży zestaw dżungla - 128 kolorowych klocków jeżyków w praktycznym wiadrze. Klocki są masywne, a równocześnie giętkie i elastyczne - doskonale stymulują sensorycznie. Zestaw zawiera ciekawe elementy - figurki roślin i zwierząt, a ponadto ogumowane kółka oraz różnorodne elementy ozdobne.

Klocki jeżyki Bristle Blocks są masywne
, a jednocześnie elastyczne, łatwe do łączenia ze sobą, idealne dla małych rączek.

Całość w praktycznym, dużym wiadrze, idealnym do przechowywania klocków – w pokrywie wbudowana baza, na której można mocować konstrukcje z klocków. Idealne na prezent oraz dla placówek edukacyjnych.

Zabawka rozwija u dziecka koordynację ręka-oko, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz rozwija wyobraźnię. Intensywne kolory klocków stymulują zmysł wzroku i zachęcają dziecko do zabawy. Dodatkowo klocki jeżyki firmy B.toys dzięki zaokrąglonym "kolcom" dobrze stymulują sensorycznie.

Materiały z których wykonano klocki nie zawierają ftalanów ani bisfenolu A.

Wiek dziecka: 2 l +

Wymiary wiadra: średnica 30 cm, wysokość: 26 cm (przy złożonej rączce).

Klocki są zapakowane w praktyczne wiaderko, wygodne do przechowywania i transportowania klocków. Idealnie nadają się na prezent.


Produkt jest nowy, z metką.


B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.

klocki jeżyki w wiaderku 128 elementów dżungla B.Toys