607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Szumiący króliczek z lampką, cloud - Moonie

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Moonie


Cena: 198,00 zł

Szumiący króliczek z lampką, cloud polskiej marki Moonie

Szumiący króliczek z lampką nocną to innowacyjny produkt od polskiej marki Moonie.

Zabawka marki Moonie to profesjonalna pomoc w usypianiu maluszków. Biały i różowy szum króliczka Moonie: ułatwia zasypianie, zapewnia dłuższy sen, pomaga dzieciom się uspokoić, łagodzi objawy kolki i wspiera kształtowanie poprawnego rytmu dobowego. Uspokajające dźwięki zostały dobrane w oparciu o wyniki badań pediatrycznych. Delikatne szumy Moonie przypominają dziecku warunki z brzucha mamy. Szumiący króliczek zapewnia spokojny sen, maskując dźwięki z otoczenia. Po 30 minutach emisji uspokajających szumów, Moonie przechodzi w tryb nasłuchu i ponownie uruchamia szum, gdy dziecko zacznie płakać 

Zabawka pełni również funkcję bezpiecznej lampki. Świecący brzuszek króliczka pomaga przezwyciężyć lęk przed ciemnością. Lampka nocna Moonie może działać przy wyłączonym dźwięku. Każdy króliczek ma 7 kolorów światła do wyboru. Lampka LED nie nagrzewa się i jest bezpieczna dla najmłodszych.

Lampka ma 5 ustawień uspokajającego światła:

- białe światło,
- białe światło pulsujące,
- 7 kolorów światła,
- ulubiony kolor światła,
- ulubiony kolor światła pulsujący.

Zabawka posiada 5 uspokajających szumów zaczerpniętych z natury:

- szum wód płodowych,
- wiatr,
- głębia oceanu,
- morze,
- deszcz.

Zabawka została zaprojektowana w taki sposób, by rosnąć razem z dzieckiem. Delikatne szumy uspokajają dzieci  od pierwszego dnia życia. Świecący brzuszek umożliwia nocną pielęgnację bez dodatkowego oświetlenia. Króliczek może być lampką nocną bez emitowania dźwięku. Kolorowy, świecący brzuszek zapewnia starszym dzieciom doskonałą zabawę. Sensoryczne granulki zamieszczone w rączkach króliczka, sytmulują zmysł dotyku. Moonie jest idealny do przytulania i zostaje przyjacielem na lata.

Aktywacja, zmiana rodzaju szumu i regulacja głośności odbywają się za pomocą jednego przycisku.

Moonie jest od razu gotowy do użycia i nie wymaga zakupu dodatkowych baterii. Ładowanie odbywa się przez załączony kabel USB.

Zabawka może być prana w pralce.

Wiek dziecka: 0 +logo Moonie

Moonie to rodzinna firma i producent zabawek dla noworodków i nieco starszych dzieci. Celem projektantów było stworzenie zabawki szumiącej, która uspokaja i usypia dzieci przyjemnymi szumami nagranymi w naturalnym środowisku.

szumiący króliczek Moonie cloud