607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Bio szczoteczka do zębów, jednorożec - Jack N'Jill

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Jack N'Jill


Cena: 24,99 zł

Bio szczoteczka do zębów nowozelandzkiej firmy Jack N'Jill.

 

Jack N'Jill to firma rodzinna, powstała w Nowej Zelandii - zielonym kraju, gdzie każdy liczy się ze zdrowiem, przyrodą i bezpieczeństwem. Producent naturalnych past do zębów, których głównym składnikiem jest Xylitol. Pasty produkowane są w Australii. Ciekawe smaki past zawsze pochodzą od organicznych składników. Dodatkowo w ofercie firmy są także silikonowe gryzaki i szczoteczki dla najmłodszych oraz biodegradowalne szczoteczki dla starszaków.

 

Biodegradowalna szczoteczka do zębów. Szczoteczka ma włosie wykonane z miękkich nylonowych włókien - które są delikatne i cienkie, by lepiej oczyścić przestrzenie między zębami i nie podrażniać dziąseł. Szczoteczka ma ergonomiczną rączkę, wykonaną w 100% ze skrobi kukurydzianej, wyhodowanej bez GMO.

Stosowanie: szczoteczkę zmoczyć przed użyciem. Minimalnie naciskając, czyścić zęby okrężnymi ruchami. Spłukać po użyciu. Pozostawić włosie do swobodnego wyschnięcia. Stosować pod opieką dorosłych.

Twoje dziecko codziennie wkłada szczoteczkę do buzi. Warto zadbać by była ona wykonana ze składników najwyższej jakości i bezpiecznych dla dziecka.

Instrukcja kompostowania:
złam główkę szczoteczki. Rączkę szczoteczki wrzuć do kompostownika. Główkę szczoteczki wrzuć do odpowiedniego pojemnika na śmieci recyklingowane (sprawdź u odbiorcy śmieci, gdzie wrzucić nylonową końcówkę). Zazwyczaj rozkład szczoteczki następuje po 90 dniach.

Szczoteczkę do zębów wymieniaj co około 8 tygodni.

 


Produkt jest nowy.

szczoteczka do zębów jednorożec Jack n Jill