607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Łódka z napędem i rozkręcaną sikawką Land of B. - B.toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: B.toys


Cena: 58,00 zł

Łódka z napędem i rozkręcaną sikawką Land of B. kanadyjskiej firmy B.toys.

Niezbędnik zarówno w łazience, jak i podczas zabawy latem w ogrodzie lub brodziku. Przyda się także na wakacjach.

Łódka z napędem i ROZKRĘCANĄ sikawką zmieniającą kolor pod wpływem ciepłej wody (dolne połówki). Seria Land of B. – podmarka B.toys.  Pociągniecie za sznureczek zakończony rybką napędza łódkę, a pasażer-sikawka zmienia kolor pod wpływem ciepłej wody.  W ramach serii Land of B. dostępne są różne modele sikawek, które pasują do łódki – możliwość wymiany i kolekcjonowania. Ponadto połówki sikawek można łączyć ze sobą w różnych kombinacjach – dodatkowa atrakcja

Dodatkową atrakcję stanowi przezroczysta przesuwana pokrywa, która pozwala dziecku zobaczyć co jest w środku.  Zabawka uczy rozpoznawania i dopasowywania zarówno kształtów, jak i kolorów. Rozwija motorykę małą / sprawność manualną i zręczność.  Po skończonej zabawie kostka mieści wygodnie wszystkie klocki, dzięki czemu łatwiej utrzymać je razem. Polecana również do celów terapeutycznych.  

Wypełniona wodą sikawka może przeciekać – jest to normalne zjawisko.

UWAGA: nigdy nie pozostawiaj dziecka w kąpieli ani w pobliżu wody bez opieki, nawet z najlepszą zabawką!

Możliwe różnice kolorów względem tych widocznych na zdjęciach.

Materiał z którego wykonano zabawkę
nie zawiera FTALANÓW ani BPA (Bisfenolu A).

Wiek dziecka: od 10 m +

opakowanie: 18 cm x 11,5 cm x 3,5 cm.

łódka z pasażerem-sikawką: 14 cm x 9 cm x 8 cm
.

Opakowanie zredukowane do minimum i wykonane z materiałów z recyklingu – zaleca się przekazanie go do ponownego przetworzenia.

Zabawka idealnie nadaje się na prezent.B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość. Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia.

łódka z napędem i sikawką B.toys