607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

2%

Leżaczek Bliss Cotton, różany - BabyBjorn

Dostępność: Brak - UWAGA! Zamówienie tego produktu nie może być zrealizowane.

Producent: BabyBjorn


Cena: 819,00 zł (839,00 zł)
Powiadomienie o dostępności
Przepisz kod: weryfikator

Leżaczek Bliss, różany szwedzkiej firmy BabyBjorn.

 
Leżaczek BabyBjorn zapewnia Twojemu dziecku przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku. Porusza się dzięki naturalnym i spontanicznym ruchom dziecka. Dziecko bujając się rozwija zdolności motoryczne oraz równowagę w całkowicie naturalny dla siebie sposób. Młodsze dziecko można delikatnie i cicho kołysać ręką lub stopą.

Cechy leżaczka marki BabyBjorn:

- ergonomiczny kształt zaprojektowany wspólnie z pediatrami,
    - naturalne kołysanie bez użycia baterii    
- zapewnia prawidłowe podparcie pleców oraz główki dziecka,
    - wygodny fotelik dla starszych dzieci,
    - długi okres użytkowania: 0-2 lata.

Leżaczek BABYBJÖRN Bliss, zapewnia prawidłowe podparcie pleców oraz główki dziecka. Leżaczek posiada specjalnie skrojone, materiałowe siedzisko, które dopasowuje się do dziecka, odpowiednio rozkładając jego masę. Odpowiednie ułożenie i wsparcie dziecka jest wyjątkowo ważne we wczesnym dzieciństwie, kiedy maluszek ma jeszcze słabo rozwinięte mięśnie.

Dzięki dwustronnemu poszyciu leżaczek BABYBJÖRN Bliss może być użytkowany zarówno jako leżaczek jak i fotelik. Leżaczek jest idealnym rozwiązaniem od okresu niemowlęcego do momentu, w którym dziecko nauczy się stabilnie siedzieć. Dla starszych, już chodzących dzieci leżaczek można łatwo przekształcić w wygodny fotelik - wystarczy zdjąć i odwrócić materiał z oparcia oraz zmienić jego stopień nachylenia.


Po zabawie przychodzi czas na odpoczynek i dziecko często staje się senne. Leżaczek posiada aż 3 stopnie nachylenia. Łatwo i bezgłośnie można zmienić ustawienie z bardziej pionowego, przystosowanego do zabawy na niemalże poziome, idealne do wypoczynku i snu. Mechanizm regulujący poziom nachylenia posiada specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem np. przez starsze rodzeństwo. Dzięki nowemu systemowi (złóż i nieś) można złożyć leżaczek do niewielkich rozmiarów i zabrać ze sobą na wakacje lub do dziadków.


Pozycja leżaczek:    
waga dziecka dla najwyższej pozycji: 9 kg    
waga dziecka dla średniej pozycji: 9 kg    
waga dziecka dla najniższej pozycji: 7 kg

Pozycja fotelik: 
     waga dziecka dla najwyższej pozycji: 13 kg    
waga dziecka dla średniej pozycji: 10 kg    
waga dziecka dla najniższej pozycji: 7 kg

Wszystkie materiały użyte w leżaczku są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

Leżaczek BABYBJÖRN spełnia standardy normy europejskiej EN 12790:2009.

Czyszczenie: pokrycie prać w pralce automatycznej, w ciepłej wodzie ok. (40°C). Prać osobno. Nie wybielać. Stosować ekologiczne, delikatne środki piorące. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 110°C. Nie czyścić chemicznie. W celu zdjęcia pokrycia, odczep 2 gumki od podstawy leżaczka i ściągnij pokrowiec z ramy.

Materiał: 100% Bawełna
Waga leżaczka: 2,1 kg

Wymiary leżaczka:
po rozłożeniu: 39 x 79 x 56 cm
po złożeniu: 39 x 89 x 11 cm.

Wiek dziecka: od urodzenia do drugiego roku życia.

Waga dziecka: 3,5 - 13 kg.

logo BabyBjorn

BABYBJÖRN, to szwedzka firma rodzinna, która od 1961 roku rozwija produkcję innowacyjnych produktów dla niemowląt i dzieci. Założeniem właścicieli było tworzenie produktów bezpiecznych, innowacyjnych i najwyższej jakości, które ułatwią życie dzieciom i rodzicom.leżaczek bliss różany BabyBjorn