607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Drewniany serwis do herbaty, Mini Chef - Tender Leaf Toys

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Tender Leaf Toys


Cena: 149,00 zł

Drewniany serwis do herbaty, Mini Chef amerykańskiej firmy Tender Leaf Toys

Zaproś najbliższych do zabawy przy herbatce!  W drewnianym serwisie do herbaty marki Tender Leaf Toys znajdziesz 2 filiżanki ze spodeczkiem i łyżeczką, czajniczek, herbatę w materiałowej torebce - wszystko w pięknych, pastelowych kolorach. Dla fanów herbaty z mlekiem jest dzbanuszek na mleko, a także przekąska - babeczka. Całość mieści się na drewnianej tacy z pięknym kwiatowym motywem. Ten zestaw do herbaty wspaniale prezentuje naturalne piękno i strukturę drewna kauczukowego.

Wspaniała zabawa, która uczy kreatywnego odgrywania ról oraz pobudza wyobraźnie.  W zestawie wiele dopracowanych elementów m.in. herbata zapakowana w torebeczkę oraz apetycznie wyglądająca babeczka.

Zestaw zawiera:

- 2 filiżanki i spodeczki,
- 2 łyżeczki,
- czajniczek,
- dzbanek na mleko,
- herbata w materiałowej torebce,
- babeczka,
- drewniana taca.


Wymiary zabawki: 24 x 24 x 10.5 cm. 

Wymiary opakowania: 25.5 x 8 x 25.5 cm.

Wiek dziecka: 3 l +


Tender Leaf Toys logo

Tender Leaf Toys to amerykańska marka zabawek drewnianych, które są produkowane z drewna kauczukowego, pochodzącego z Indonezji. W Tender Leaf Toys dba się o planetę i jej malejące zasoby, dlatego na miejsce każdego drzewa wykorzystanego do produkcji zabawek, sadzone jest nowe drzewo. Zabawki Tender Leaf Toys stworzone są z myślą o dzieciach i ich rozwoju - dzięki swojej przemyślanej formie i budowie rozwijają wyobraźnie, kreatywność i funkcje poznawcze.

drewniany serwis do herbaty Tender Leaf Toys