607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Smoczek anatomiczny Hygge, 0-6 m, królik szary - Suavinex

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Suavinex


Cena: 21,90 zł

Smoczek anatomiczny Hygge, 0-6 m., królik szary firmy Suavinex

Smoczek anatomiczny silikonowy od marki Suavinex.

Smoczek premium od 0 do 6 miesięcy. Z anatomicznym, silikonowym smoczkiem. Jego kształt naśladuje kształt sutka matki podczas karmienie piersią, idealnie dopasowując się do podniebienia dziecka.    

Smoczki zatwierdzone przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej i zalecane przez Włoskie Stowarzyszenie Specjalistów Ortodoncji


Wiek dziecka: 0 - 6 m

 

logo Suavinex

 Wszystkie butelki i akcesoria do karmienia, oraz smoczki Suavinex produkowane są w Europie - Hiszpanii i Słowacji, od ponad 35 lat i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i akredytacje. Dzięki wysiłkom i ciągłym innowacjom firma oferuje pełny katalog produktów z materiałami bez bisfenolu A, całkowicie bezpiecznych dla najmłodszych. Firma posiada certyfikat Aenor zgodnie z normą UNE-EN ISO 9001: 2000 i jest członkiem European Committee for Child Use and Care Articles, organu odpowiedzialnego za opracowywanie i aktualizację przepisów dotyczących produktów do pielęgnacji dzieci. Wszystkie smoczki i smoczki do butelek są zalecane przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej (SEOP) i Stowarzyszenie Włoskich Specjalistów Ortodoncji (ASIO).