607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Termos na jedzenie, 335 ml, lilac pop - B.box

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: B.box


Cena: 129,00 zł

Termos na jedzenie,335 ml, lilac pop australijskiej firmy b.box

Termos obiadowy dla dziecka. Wykonany ze stali nierdzewnej - izolację zapewnia system podwójnej ścianki zapewniający utrzymanie temperatury zimnego posiłku do 7 h a gorącego do 5 h. Można zabrać go do szkoły, przedszkola, na spacer, w podróż i na wycieczkę czy piknik.

Szeroki otwór umożliwia wygodne nakładanie posiłku, jego spożywanie a także wymycie wnętrza termosu. Silikonowa nakładka na spód zabezpiecza pojemnik i sprawia, że nie suwa się po blacie. Przykrycie w formie szerokiej nakrętki ze zintegrowanym uchwytem jest łatwe w obsłudze nawet przez dzieci. Silikonowe uchwyty ułatwiają spożywanie posiłku w różnych warunkach. Do termosu dołączono silikonowy bezpieczny widelczyk, który mocowany jest do silikonowej podstawy (kompaktowy zestaw, który łatwo zabrać ze sobą tam, gdzie będzie potrzebny).

Uwaga!
Czas utrzymania temperatury jedzenia w termosie zależy od wielu czynników: temperatury wyjściowej, temperatury otoczenia, sposobu transportu czy też częstotliwości otwierania pojemnika.

Termos wykonany ze stali nierdzewnej i silikonu. Nie zawiera BPA, ftlanów i PVC.

Termos można myć w górnym koszu zmywarki i sterylizować.

Pojemność: 335 ml


logo b.box

B.box to australijska marka produktów, która tworzy innowacyjne, stylowe, a jednocześnie praktyczne produkty dla nowoczesnych rodziców, które ułatwiają codzienną pielęgnację dziecka zarówno w domu, jak i poza nim. B.box to produkty wysokiej jakości, ekologiczne - będą świetnie nadawały się również na prezent dla przyszłych rodziców.