607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Dolce Toys

Dolce Toys – to francuska marka specjalizująca się w zabawkach dla najmłodszych dzieci. Zabawki Dolce Toys wyróżnia nietuzinkowy design, daleki od dostępnych w popularnych sieciach lub supermarketach zabawek, krzykliwych kolorów i prostych wzorów. Każda zabawka Dolce Toys ma charakterystyczne cechy. Maskotki wykonane są z ciekawych materiałów, struktur, są kolorowe, wyposażone w piszczałki, mają kręcące się ogonki, grzechotki, lusterka, a także szeleszczące metki. Sensoryczne maskotki Dolce są odpowiednie dla dzieci już od pierwszych dni życia. Ich wyjątkową cechą jest także ich rozmiar – zabawki z klasycznej kolekcji są na tyle duże, że sprawiają raczej wrażenie pierwszego przyjaciela malucha, niż jego pierwszą maskotkę.

Wyszukiwarka

Sortuj:

Dolce Toys to jedyne na świecie miękkie zabawki, które uzyskały certyfikat STEM.

STEM to inicjatywa naukowa i system edukacyjny, który został opracowany przez naukowców pracujących dla czołowych uniwersytetów Ameryki Północnej i Europy w celu zapewnienia dzieciom jak najlepszego startu w życiu.  Badania przeprowadzone na najlepszych uniwersytetach na świecie specjalizujących się w psychologii dziecka i edukacji sugerują, że dzieci uczą się najszybciej i najefektywniej w trakcie zabawy – wówczas gdy są stymulowane przez coś zabawnego i przyjemnego. Od pierwszych dni życia dziecko koncentruje i angażuje się na zabawie, która jest dla niego sposobem poznawania świata. Zabawki edukacyjne Dolce Toys dla niemowląt przyspieszają rozwój funkcji poznawczych, koordynacji i zachowania pamięci.

Nauki ścisłe, technologia, inżynieria i matematyka

Specjaliści śledzący zmiany na rynku pracy i edukacji zaznaczają, że takie jak nauki ścisłe, technologie, inżynieria i matematyka to obszary, w których w ciągu najbliższych 20 lat zostanie powstanie miliony nowych miejsc pracy dla osób posiadających kwalifikacje w wyżej wymienionych dziedzinach. Stąd też instytucje rządowe, organizacje społeczne i uczelnie na całym świecie wspierają inicjatywy, których celem jest stymulowanie uczenia się poprzez STEM od najmłodszych lat. Oczywiście nie chodzi o naukę w szkolnym rozumieniu, chodzi o to, aby dzieci mogły się swobodnie bawić zabawkami, które stymulują ich rozwój przy okazji codziennej radosnej zabawy.
W Dolce Toys wszystkie zabawki są zaprojektowane z myślą o nauce i zabawie. Każdy element zabawki, nawet tkaniny i materiały, z których są wykonane poszczególne części mają na celu naukę podczas zabawy. W pierwszych miesiącach i latach życia każdy nowy element, każdy dotknięty przedmiot, faktura, każdy kolor i kształt powodują odkrywanie otaczającego świata i poszerzają wiedzę oraz umiejętności dziecka

BubuKids wyłączny dystrybutor marki Dolce Toys w Polsce

W BubuKids od 2008 roku staramy się dostarczać polskim klientom zabawki i produkty dziecięce, które niosą z sobą szczególne wartości użytkowe, edukacyjne i artystyczne. Jedną z takich marek jest właśnie Dolce Toys, którą postanowiliśmy specjalnie dla Was sprowadzać do Polski.