607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Janod

Janod to francuska firma wyróżniająca się swoim designem i innowacyjnością, wspierając przy tym prawidłowy rozwój dziecka.

Wyszukiwarka

Sortuj:

Janod – zabawki i gry nie tylko bawiące dziecko, ale też uczące i rozwijające.

Janod to firma, która powstała w 1970 roku i do dziś coraz to bardziej wzbogaca swoją ofertę w nowe i ciekawe produkty dla każdego dziecka, pomagając w rozwijaniu wielu umiejętności, takich jak koordynacja ruchowa, zdolności manualne, zręczność, odróżnianie kształtów i kolorów, naukę chodzenia czy też pamięć i cierpliwość. Zabawki sprzedawane są w ponad sześćdziesięciu krajach na świecie i osiągają sukcesy międzynarodowe, zdobywając wiele nagród, przyznanych na podstawie testów ekspertów, rodziców i dzieci.

Bezpieczeństwo dzieci

Świat Janod jest nie tylko oryginalny i bajkowy, ale też całkowicie dba o bezpieczeństwo swoich produktów, dlatego wykonane są one z materiałów i drewna najwyższej jakości, spełniając najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa.

Magnetyczna układanka – na kreatywność i wyobraźnię

Magnetyczna układanka od Janod to zabawka, która rozwija kreatywność i wyobraźnię dziecka, a także pomaga w logicznym myśleniu i sprawności manualnej. Magnetibook dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i tematycznych, dlatego idealnie sprawdzi się na prezent dla każdego dziecka już od trzeciego roku życia. Zabawka wykonana jest w formie książki ze sztywnego materiału.

Zestaw kreatywny

Dla dzieci uwielbiających kreatywne zabawy i samodzielne wykonywanie artystycznych zadań doskonale nada się zestaw artystyczny – mozaika konie i jednorożce. Zestaw oferuje aż sześćset sztuk piankowych naklejek, które można przyklejać w sugerowane miejsca lub według własnych pomysłów. Zestaw kreatywny od Janod to świetny pomysł na prezent dla 5 latki.

Zabawki dla starszych i młodszych

Dla fanów puzzli również znajdą się doskonałe produkty, niezależnie od wieku. Dla dzieci od trzeciego roku życia Janod oferuje puzzle obserwacyjne i progresywne, mające różne stopnie trudności i zapakowane w estetyczną walizkę, dzięki czemu puzzle nadają się też na prezent. Puzzle edukacyjne to puzzle dedykowane dzieciom od szóstego roku życia i edukujące w kwestii zagrożonych gatunków na świecie, uwrażliwiając dziecko na problemy ekologiczne. Również dla dzieci powyżej szóstego roku życia na rozwijanie kreatywności i małej motoryki świetną opcją są klocki konstrukcyjne, które umożliwiają budowanie własnych, oryginalnych budowli.

Dla niemowląt

Marka w swojej ofercie zawiera również produkty dla niemowląt, jak na przykład piramida czy zestaw wiaderek do kąpieli. Piramida dostępna jest w dwóch wersjach – w zwierzęta oraz w obrazki przedstawiające pory roku. Piramida od Janod do idealny prezent na pierwszy roczek dziecka.

Kreatywne odgrywanie ról

Poza przedstawionymi produktami, Janod oferuje też wiele innych zabawek i gier, jak na przykład gra zręcznościowa czy zestaw do łowienia rybek. Dzieci naśladując najbliższych dorosłych, chcą we własny, twórczy sposób wcielać się w role rodziców, dziadków i innych bliskich osób, dlatego doskonale do takich zabaw sprawdzą się takie zabawki jak walizka z narzędziami, drewniana kuchnia czy zestaw lekarski, a także wiele innych tematycznych zabawek dopasowanych pod zainteresowania każdego dziecka. Zabawki uczą także samodzielności i rozwijają kreatywność. Produkty marki Janod to niezbędnik w dobrej zabawie i prawidłowym rozwoju dzieci.