607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Glo Pals - świecące zabawki do kąpieli

Glo Pals - amerykańska marka zabawek do wanny szturmem podbiła serca dzieci. Są to przesympatyczne zabawki sensoryczne świetnie nadające się do zabawy w wodzie. Świecące kostki do kąpieli zapewniają dużo radości i dokonałą zabawę w wannie.

Wyszukiwarka

Sortuj:

Glo Pals zabawki do kąpieli

Zabawki Glo Pals kształtem przypominają ludki o różnych wyrazach twarzy, każdy ludek ma inne imię oraz inny - nieoczywisty kolor. W wodzie świecą. Są miłe w dotyku i zachęcają do zabawy. Tym maluchom, które nieśmiale wchodzą do wody pomogą nieco oswoić lęk i niechęć do kąpieli. Przyjemne kształy i efekty świetlne pozwalają szybko zapomieć o strachu.  Natomiast tym dzieciom, które uwielbiają się bawić w wannie lub przydomowym baseniku będą dostraczały dodatkowych bodźców i uprzjemniały zabawę.

Najfajniesze zabawki do kąpieli?

Glo Pals mają sporą szansę stać się najfajniejszymi zabawkami do kąpieli. Może je używać w domu, łatwo je zabrać w każdą podróż - są na tyle małe, że zmieszą się nawet do torebki lub dziecięcego plecaka. Łatwo jest je wysuszyć. Przy okazji angażują dziecko w czasie kąpieli. Z powodu swoich rozmiarów nie zaleca się tych zabawek dla dzieci młodyszch niż 3 lata. Ale jako zabawki do kąpieli dla 3 latka lub zabawki do kąpieli dla starszych dzieci sprawdzą się świetnie.

Odgrywanie ról, zabawa w teatr, itd

Sposobów na zabawę w kąpieli jest wiele. Skoro mamy już różne ludziki - przedstawiające chłopców oraz dziewczyki, a każdy z nich ma jeszcze inne dodatkowe cechy, to dziecko 3 letnie lub starsze dziecko z pewnością szybko przypisze im wymyślone przez siebie role. Dzięki temu zabawa w wodzie będzie pomagała tworzyć małe widowiska teatralne, odgrywać scenki znane z kreskówek i książek lub życia codziennego.

Glo Pals kostki

Glo Pals mają także wymienne kostki, które można osobno dokupić jeśli zajdzie taka potrzeba. Kostki mogą być samodzielną zabawką - na każdej z nich jest także przedstawiona jakaś wesoła buźka.