607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Aktualności - najnowsze dostawy, aktualne promocje, rady i porady

Szeroki wybór zestawów do zabawy w odgrywanie ról tenderleaf, mikser, odgrywanie ról, zabawa
Zabawa w odgrywanie ról to nieodłączny element aktywności niemal każdego dziecka. Dziecko, widząc rodziców czy starsze rodzeństwo zaczyna powtarzać ich działania. Chcąc naśladować dorosłych ...
Siedzisko dla dziecka od Prince Lionheart - aby zadbać o wspólny posiłek Prince Lionheart, siedzisko dla dziecka, krzesełko, podstawka, podwyższenie
Posiłek to możliwość spędzenia razem czasu dla całej rodziny. Podstawka na krzesło dla dzieci to możliwość, aby dziecko spożywało posiłek przy jednym stole z rodzicami, a nie oddzielnie. Prince Lionheart oferuje siedzisko do karmienia, umożliwiając dziecku siedzenie przy stole niezależnie od małego wzrostu.
Ergobag - wygodny i zdrowy wybór plecaka dla dziecka Ergobag, plecak, tornister, szkoła
W BubuKids posiadamy ofertę plecaków Ergobag. Już teraz warto zacząć rozglądać się za idealnym plecakiem do szkoły i wybrać dla dziecka najbardziej odpowiedni. Ergobag posiada wiele zalet i może służyć na wiele szkolnych lat.
Album od Baby Stories – nowość w naszym asortymencie Baby Stories, album, pamiętnik
Baby Stories jest przeznaczony dla wszystkich rodziców, którzy chcą zachować najcenniejsze wspomnienia wraz z narodzinami dziecka, jak i jego rozwojem. Baby Stories to albumy stworzone do zapisywania wszystkich najważniejszych momentów już od ciąży do starszego wieku dziecka.
Nowość od wydawnictwa Natuli - ,,Konflikty w rodzinie” Konflikty w rodzinie, Natuli, wydawnictwo Natuli, książka
,,Konflikty w rodzinie” to książka o efektywnej komunikacji i zbiór praktycznych narzędzi do rozwiązywania sporów. To przydatny poradnik nie tylko dla relacji rodzinnych, ale też relacji w związku czy szkole. Napisana przez mediatorkę i trenerkę komunikacji – Katarzynę Dworaczyk.