607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Zabawki dla animatorów dziecięcych zabaw (nie tylko) BS toys!

Przegląd zabawek marki BS toys - doskonałe narzędzia dla animatorów!

Lato to czas pełen radości, beztroskiej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Jest to również czas, kiedy organizowane są kolonie, półkolonie, imprezy sportowe i urodzinowe przyjęcia pod gołym niebem. Bycie animatorem lub opiekunem dzieci to wspaniałe wyzwanie, które wymaga nie tylko zaangażowania i troski, ale także odpowiednich narzędzi do zapewnienia dzieciom wspaniałej zabawy i rozwijających zajęć. Jeśli szukasz sprawdzonych i przydatnych zabawek, które pomogą Ci w ożywieniu swoich zajęć, to koniecznie zapoznaj się z przeglądem produktów marki BS Toys. Ta renomowana marka oferuje szeroki wybór zabawek, które są doskonałymi narzędziami dla animatorów.  

Zabawy na świeżym powietrzu to nieodłączny element dzieciństwa. Marka BS Toys oferuje wiele gier w wersji XXL, które przyciągają uwagę i zachęcają do aktywnej zabawy. Zaprojektowane z myślą o zabawie na otwartej przestrzeni, te gry są widoczne z daleka i przyciągają uwagę dzieci. Gigantyczne plansze, kostki, pionki czy inne elementy sprawiają, że zabawa staje się bardziej interaktywna i angażująca.

Nasze propozycje gier XL

1. Gra zręcznościowa „Nakarm pingwiny”
Te uśmiechnięte pingwiny tylko czekają na rybki! Użyj lin, aby powiesić duuuuuużą planszę (150 x 80 cm ) i wrzucaj ryby w brzuch pingwinów. Ile punktów możesz zdobyć?  

2. Gra zręcznościowa „Kolorowa tarcza”
Zdobądź jak najwięcej punktów rzucając trzy dyski na rozłożoną w pewnej odległości tarczę.   

3. Bierki XXL
Gracz ma zadanie wysunięcie patyczka ze stosu w taki sposób, aby nie poruszyć pozostałymi patyczkami. Wygrywa ten z graczy, który pozbiera największą ilość bierek.  

4. Klasyk w wersji XL - warcaby 
Jedna z najpopularniejszych gier na świecie. W wersji XL warcaby idealnie sprawdzą się na świeżym powietrzu, bez strachu o zgubienie pionków :)

BS toys -  gry, które rozwijają kreatywność!

Kreatywność jest jedną z najważniejszych umiejętności, którą można rozwijać u dzieci już od najmłodszych lat. Grami marki BS toys, które nie tylko zapewnią dzieciom radość i zabawę, ale również rozbudzą ich kreatywność i wyobraźnię są: „Strzała kolorów oraz „koło zadań”. Kręć strzałką i wymyślaj kreatywne zadania swoim przyjaciołom! Możliwości są nieograniczone. Bądź tak kreatywny, jak tylko chcesz.  

Gra zręcznościowa „Strzała kolorów i zadań”
Przykładowy wariant gry: umieść żetony liczb wokół strzałki. Pierwszy gracz wybiera zadanie np. pajacyki. On zakręci strzałką, a liczba, na której się zatrzyma, to liczba pajacyków, które każdy musi wykonać. Zmieniajcie się w kręceniu strzałką i wymyślaniu zadań.   

„Koło zadań” 
Przykładowy wariant gry: każdemu kolorowi na planszy przyporządkuj czynność np.: 1- opowiedz dowcip, 2- rycz jak lew itp. Zakręć kołem i spróbuj zapamiętać jaką akcję musisz wykonać. Pierwszy, który to zrobi, może być kolejnym graczem, który zakręci kołem!      

Animacyjne klasyki

W świecie pełnym zaawansowanych technologii i nowoczesnych zabawek, klasyki nigdy nie wychodzą z mody. Zabawy animacyjne, takie jak bieg z jajkiem, chusty, ogonki czy worki do skakania, to prawdziwe ikony dzieciństwa, które przetrwały przez wiele pokoleń. Dziś przypominamy Wam o tych klasycznych zabawach i o radości jaką niosą. 

1. Gra zręcznościowa „Kolorowe wyspy”
To gra sportowa łącząca szybkie bieganie i spostrzegawczość. Zawodnicy mają za zadanie jak najszybciej dobiec do kolorowej maty - wyspy, która ma odpowiednie kolory. Dużo radości, śmiechu, ruchu i współzawodnictwa.   

2. Zestaw 6 przypinek- ogonków zwierząt
Przypnij za pomocą klipsa ogonek i spróbuj złapać jak najwięcej ogonków, aby wygrać grę. Sprawdź czy jest wystarczająco szybki, aby stać się zwycięzcą? 

3. Gra zręcznościowa „puszki” w wersji piłkarskiej
Ułóż wieżę z puszek, rzuć piłeczką i spróbuj strącić puszkę. Wygrywa ten gracz, który trafi do celu i strąci puszkę. Sprawdź swoją wiedzę ze znajomości flag. Potrafisz wymienić drużyny piłkarskie, które grają w Twoim ulubionym kraju? Mega gratka dla małych fanów piłki nożnej.   

4. Jajko na łyżce
Zostań mistrzem zręczności i zwycięzcą wyścigu! Staraj się pierwszy dotrzeć do mety bez upuszczonego jajka. Znajdź swoją technikę, aby jajko w trakcie Twojego szybkiego poruszania się nie spadło z łyżeczki. Rozbite jajko szybko złóż z powrotem do skorupki i biegnij dalej. Walcz o zwycięstwo w tym trudnym wyścigu.  

5. Lina animacyjna z piłką 
Zadaniem graczy jest odpowiednie pociąganie za linę przy pomocy drewnianych uchwytów. Ćwicz zręczność i koordynację ruchową.   

6. Rzut obręczą do celu 
Rzuć sznurkowy pierścień tak, aby zaczepił się na drewnianych bolcach. Wyzwanie dla dużych i małych!  

7. Worki do skakania
Zestaw animacyjny dla grupy dzieci. Maluchy spędzą czas na super zabawie, będą ćwiczyć koordynację ruchową oraz bawić się i rywalizować.  Skaczą w workach, robią wyścig z jajkiem na łyżce, rzucają do celu. Świetna zabawa! 

8. Gra sportowa 2w1 limbo, skok przez płotki
Zestaw zawiera 3 komplety toru skoku przez płotki, które ustawiamy w dowolnej odległości od siebie. W słupkach możemy regulować wysokość, więc w każdej rundzie ustawiamy poprzeczkę niżej bądź wyżej. Składając 2 komplety ze sobą możemy zagrać w limbo - popularną grę towarzyską. Budujemy bramkę i zadaniem uczestników jest przejście przodem pod najniżej zawieszoną poprzeczką.   

9. Chusta animacyjna z piłkami
Chusta animacyjna to wspaniałe narzędzie do zabawy dla grupy dzieci. W tej zabawie liczy się współpraca. Wrzućcie piłki na chustę i pilnujcie, żeby nie spadły. Zręcznościowa zabawa edukacyjna, która każdemu sprawi wiele radości.    

Zabawki BS toys mogą być także doskonałym wyborem podczas zabaw integracyjnych dla dorosłych.  Nie ma wątpliwości, że zabawa jest nie tylko domeną dzieci. Jako dorośli również potrzebujemy czasu, aby się zrelaksować, uwolnić od stresu i nawiązać więzi z innymi. Zabawy integracyjne są doskonałym sposobem na to, by połączyć nasze siły, rozwinąć umiejętności społeczne i przede wszystkim świetnie się bawić.

Zabawki BS toys są idealnym narzędziem do tego celu, a ich różnorodność pozwala nam znaleźć coś odpowiedniego dla każdej grupy i zainteresowania.   Podsumowując zabawki marki BS toys są niezawodnym narzędziem dla animatorów, które ożywią każde spotkanie z dziećmi. Ich wysoka jakość, różnorodność i edukacyjne właściwości sprawiają, że są nie tylko świetną rozrywką, ale także skutecznym narzędziem rozwoju i integracji dzieci. Niezależnie od tego, czy szukasz animacyjnych klasyków, gier zręcznościowych, pomysłów na zabawy integracyjne dla dorosłych, marka BS toys ma wiele cennych propozycji. Integracja, wesoła rywalizacja, poznawanie swoich możliwości, kreatywność, uśmiech i czas, który każdy z pewnością zapamięta- to właśnie kojarzy nam się z BS toys.  

Przedstawione zabawki to tylko część propozycji. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

zabawka dla animatora zabaw, gra zręcznościowa, zabawy na zewnątrz

Gra zręcznościowa, Kolorowe wyspy - BS Toys

Gra zręcznościowa kolorowe wyspy - BS Toys -  kolorowe wyspy to gra sportowa łącząca szybkie bieganie i spostrzegawczość.

Chusta animacyjna z piłkami - BS Toys

Chusta animacyjna z piłkami - BS Toys - chusta animacyjna to wspaniałe narzędzie do zabawy dla grupy dzieci.
chysta animacyjna, chusta do animacji zabaw, chusta BS Toys
gra zręcznościowa, dla animatora, animatorka zabaw

Tarcza kolorowa XL, gra zręcznościowa - BS Toys

Tarcza kolorowa XL - BS Toys - tarcza kolorowa XL to wspaniała gra zręcznościowa dla dzieci i dorosłych.
aktualności bubukids