607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Wyprawka

Sortuj:

Wyprawka noworodka i niemowlaka - wszystko co niezbędne dla dziecka i rodziców

Nie ma co ukrywać, że narodziny dziecka, zwłaszcza pierwszego, to oprócz stresu dla przyszłych rodziców, także ogromne wyzwanie logistyczne. Na początku ciąży wydaje się, że jeszcze za wcześnie, aby myśleć z zakupach dla dziecka, a później nie wiadomo kiedy nadchodzi 8-9 miesiąc ciąży. Oczywiście przyszli rodzice w wolnym czasie przeglądają setki stron internetowych, dziesiątki blogów i jakieś dostępne książki na temat opieki nad noworodkiem. Do tego dochodzą złote rady bardziej doświadczonych koleżanek, sióstr, kuzynek, mamy i teściowej. Znacie to?

Wybór produktów związanych z opieką nad noworodkiem i niemowlakiem jest tak duży, że trudno podjąć jakąś decyzję, co do której będziemy w 100% przekonani. Zwłaszcza, że dokoła będą płynąc do Was komunikaty: to Ci jest niezbędne, a tamto wcale. Niestety z rodzicielstwem jest tak, że każdorazowo trzeba na nie znaleźć sposób samemu. Nie przejmujcie się więc tym, że ktoś inni coś Wam mówi podążajcie za własnym głosem. W końcu to Wasz poród i Wasze dziecko. W BubuKids znajdziecie najważniejsze i przede wszystkim sprawdzone produkty niezbędne w pierwszych tygodniach i miesiącach życia noworodka. Nie ważne co będą mówić inni, kierujcie się własną wygodą i intersem Waszego dziecka.

Wyprawka - smoczek, podgrzewacz do chusteczek, śpiworek, otulacz, kocyk, kosz Mojżesza, itd.

Dla osób postronnych - tych, którzy nie mają jeszcze dzieci, albo tych których dzieci są już nastolatkami lub dorosłymi, kompletowanie wyprawki wygląda jak szał zakupowy przyszłych rodziców. Osoby te zapominają, że ostatnie tygodnie ciąży i myśl o porodzie, nie wspominając już o samym porodzie są na tyle stresującym przeżyciem, że zupełnie naturalna wydaje się chęć zapewnienia dziecku (i sobie przy okazji) odrobiny spokoju w pierwszych miesiącach życia malucha. W końcu nie chodzi o to, aby wszystkim się przejmować i robić wszystko w taki sposób, jak robiły to nasze matki czy babki. Np. jeszcze 15 lat temu nikt nie słyszał o podgrzewaczu do chusteczek lub podgrzewaczu do ręczników - a teraz to standard - małe przydatne urządzenie, które zapewnia komfort i dziecku, i rodzicom. Podobnie jest z poduszką do karmienia lub poduszką ciążową - kilkanaście lat temu sprowadzało się je do Polski z zagranicy, a obecnie to Polskie marki podbijają rynki euopejskie. Świat idzie na przód i jeśli technika może ułatwić rodzicom opiekę nad dzieckiem, to trzeba z niej skorzystać?
Nie ma chyba rodziców, którzy by skomponowali idealną wyprawkę. Taką, której niczego nie zabrakło i takiej, w której wszystko było niezbędne. Nie należy się tym wcale przejmować. To co nieprzydatne znajdzie nabywców na allegro lub zostanie przekazane rodzinie czy znajomy. A jeśli czegoś zabranie, to dzielny tata będzie szukał w lokalnych sklepach.

Prezent na baby shower - ciekawe produkty na prezent dla przyszłych rodziców

Baby shower - organizacja tej modnej imprezy przyszła do nas z USA i Europy, jej celem jest wspólne świętowanie oczekiwania na dziecko. Spotykają się na niej koleżanki przyszłej mamy, przyszłe ciocie, itd. - to chwila rozrywki i oderwanie ciężarnej od myślenia o tym, co jeszcze trzeba zrobić, na co uważać i czego nie wolno. Oczywiście baby shower to także masa prezentów dla noworodka, niemowlaka i samych rodziców. W BubuKids z przyjemnością doradzimy i pomożemy. Oprócz tzw. pewniaków (czyli np. żyrafek Sophie, kocyków, kur Babci Dany, itd.) mamy w ofercie setki mniej oczywistych i oryginlanych oraz bardzo przydatnych produktów (np.: misie usypiacze, akcesoria do fotelików samochodowych, itd).