607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Talerze, miski

Sortuj:

Pierwsze naczynia dla niemowląt

Kiedy dziecko zaczyna mieć już rozszerzaną dietę warto zadbać o to, by miało swoje naczynia. Pierwszym naczyniem, z racji na półpłynne jedzenie, jest miseczka. Miseczka powinna być wykonana z odpowiedniego materiału dla niemowląt. Rodzaje miseczek są różne i warto dostosować potrzeby pod dziecko, jak i rodziców. W naszym asortymencie znajdują się praktyczne produkty, jak na przykład miseczka dla dzieci z przyssawką, z podkładką, kubki niewysypki czy też trójdzielne talerzyki dla niemowląt, które zaczynają jeść coraz więcej produktów. Większość naczyń można myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofalówce, co stanowi dodatkową zaletę.

Zapobieganie wywróconym naczyniom

Wprowadzanie nowych elementów do jadłospisu dziecka wiąże się zazwyczaj z bałaganem. Dziecko chcąc poznawać strukturę jedzenia, dotyka je, próbuje, bawi się, a także może chcieć przewracać naczynia. Dlatego miseczka dla dzieci z przyssawką to idealne rozwiązanie na stabilne położenie posiłku i uniknięcie naczyń wyrzuconych na podłogę. Marka Beaba oferuje miseczkę, jak i talerzyk z przyssawką, która stabilnie i dobrze trzyma się na powierzchni. Naczynia mają zaokrąglone boki, więc dziecku dużo łatwiej nabiera się posiłek. Również marka B.box oferuje miseczki z przyssawką łącznie z łyżeczką w zestawie. Miseczka dodatkowo posiada ergonomiczne uchwyty, specjalnie dopasowane do dłoni niemowlaka i posiadająca specjalne faktury, które zapobiegają wyślizgiwaniu się. Do wyboru są aż cztery kolory – niebieski, żółty, fioletowy oraz różowy.

Na zróżnicowaną dietę

Dla niemowląt, które jedzą już nie tylko zupki, kaszki i inne półpłynne konsystencje warto zaopatrzyć się w trójdzielny talerzyk, który umożliwia podanie dziecku pokarmu o różnej strukturze i pozwala na podejmowanie samodzielnego wyboru w kwestii spożywanego posiłku. To także dobra opcja dla dzieci, które nie lubią mieszać składników i lubią mieć je podzielone. Talerz z przegródkami dostępny jest od marki Beaba razem z łyżeczką w zestawie oraz od marki EZPZ, których talerzyki zaprojektowane są razem z podkładką, uniemożliwiające przesuwanie naczynia przez niemowlę. Talerzyki zamknięte są w opakowaniu, idealnym na podróże.

Na przekąski i w podróży

Kubek niewysypek to produkt nie tylko służący do podawania przekąsek, ale także okazja na rozwijanie koordynacji ręka oko. Dziecko musi włożyć rękę do kubka i precyzyjnie wyciągnąć zawartość. Kubek ma specjalną przykrywkę, dzięki czemu uniemożliwia wysypywanie przekąsek. Kubek dostępny jest od marki Skip Hop, która oferuje kubki z wizerunkami wielu zwierząt do wyboru. Innowacyjnym produktem jest niewysypek od B.box. Jest to miseczka posiadająca wkładkę, jak przy niewysypku. Pozwala to na używanie produktu albo jako tradycyjnej miski, albo użycia jej na przekąski razem z wkładką. Dodatkowo w zestawie znajduje się słomka oraz przykrywka, dzięki czemu można utrzymywać większą higienę produktu w domu, jak i w podróży.

Komplet naczyń dla niemowląt

Dla rodziców, którzy chcą zaopatrzyć swoje dziecko w cały komplet naczyń, w naszym asortymencie dostępny jest zestaw marki Beaba oraz EZPZ. Beaba w swoim komplecie naczyń posiada miskę, talerz, kubek oraz łyżeczkę treningową. Zestawy są dostępne w różnych, pastelowych i stonowanych kolorach. W zestawie od EZPZ znajduje się miseczka z podkładką, kubek, który pomaga przejście z picia butelki na kubeczek oraz dwie łyżeczki. Zestaw dostępny jest w dwóch kolorach – szarym oraz pastelowym różowym.