607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

B.toys

B.toys to kanadyjski producent zabawek, którego motto to: B.you - "Bądź sobą". Zabawki tej firmy są na rynku polskim od niedawna, ale szybko zyskują popularność ze względu na nowoczesny design, oryginalne i zaskakujące kolory, kształty, bogactwo funkcji oraz świetną jakość.

Wyszukiwarka

Sortuj:

Zabawki B.toys stymulujące przez zabawę

Każda zabawka B.toys rozwija i stymuluje zmysły oraz wyobraźnię dziecka. Wszystkie zabawki B.toys, bez względu na grupę wiekową, dla której są adresowane, wykonane są z nietoksycznych materiałów. Kanada jest jedynym krajem, który całkowicie wyeliminował użycie toksycznego bisfenolu A (BPA), podczas gdy w Europie jego wykorzystanie jest zabronione tylko względem produktów przeznaczonych dla dzieci do pierwszego roku życia. B.Toys to marka będąca na rynku już kilkanaście lat, ale w Polsce zawitała kilka lat temu i z każdym rokiem zyskuje coraz większe grono odbiorców.

B.toys - zabawki sensoryczne

Dla marki istotne jest rozwijanie indywidualności dziecka, poprzez swoje oryginalne zabawki, mające wiele funkcji. Producenta zabawek wyróżnia innowacyjność, wyjątkowość i wielofunkcyjność zabawek, które dzięki swojej świetnej jakości mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie.  B.Toys stawia również na ekologiczne rozwiązania dla planety, ale też dla przyszłości dzieci, dla których marka istnieje. Opakowania zabawek są w 100% z recyklingu, a przy produkcji zabawek brany pod uwagę jest każdy najmniejszy szczegół, aby wytwarzać jak najmniej śmieci.  Zabawki dla różnych kategorii wiekowych B.Toys w swojej ofercie posiada produkty dla noworodków, jak i dla dzieci powyżej czwartego roku życia, dlatego marka idealnie sprawdzi się dla każdego dziecka. Co więcej B.Toys oferuje zabawki różnego typu, takie jak zabawki do kąpieli, muzyczne, na zewnątrz, wspomagające kreatywność, a także wyobraźnię.

Wonder Wheels i Bristle Blocks - auta i klocki jeżyki

B.toys w ramach swojej marki produkuje także wyspecjalizowane serie produktów. Wonder Wheels to seria świetnie wykonanych pojazdów - mali miłośnicy motoryzacyji znajdą tu zarówno pojazdy budowlane (koparka, betoniarka, wywrotka), pojazdy użykowe (śmieciarka, wóz strażacki, itd.), jak i inne spotykane każdego dnia pojazdy (np. foodtruck, traktor, laweta). Klocki jeżyki to nastomiast jedne z najciekawszych kloców konstrukcyunych dostępnych na rynku - jakość ich wykonania powoduje, że mogą bawić się nimi zupełnie małe dzieci, jak i te starsze.