607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

La Millou

La Millou to polska marka, która wyróżnia swoim designem i wyjątkowymi wzorami. La Millou oferuje produkty dla niemowląt, jak i starszych dzieci, a także dla dorosłych. BubuKids z marką współpracuje już od około dziesięciu lat.

Wyszukiwarka

Sortuj:

La Millou – o marce

La Millou to polska marka, którą kochają rodzice nie tylko w kraju, ale niemal na całym świecie. Dodatkowo firma wspiera to, co polskie, więc stara się korzystać z lokalnych producentów, dostawców oraz kontrahentów. Marka cieszy się popularnością na całym świecie, dzięki swoim oryginalnym wzorom. Dostępnych jest wiele różnorodnych kolekcji, dzięki czemu można wybrać wzór pasujący do wrażliwości dziecka czy klimatu panującego w domu. La Millou oferuje wiele praktycznych akcesoriów dla niemowląt, starszych dzieci czy też rodziców. Produkty nie zawierają szkodliwych substancji a marka stawia na zdrowie dziecka oraz przyjazność dla środowiska. Wiele produktów posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Na spacery lub w podróży

Produkty do wózka i do samochodu od La Millou to wszystkie niezbędniki takie jak, kocyk, otulacz do fotelika czy też wkładka do wózka. Są to akcesoria dostosowane specjalnie na zimę, ale niektóre także na inne pory roku. Otulacz do fotelika jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ wystarczy dziecko jedynie okryć jednym ruchem i za pomocą rzepów dostosować szerokość kocyka do potrzeb i bezpieczeństwa dziecka. Kocyk posiada otwory na pasy bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne podczas jazdy samochodem. A dla większego komfortu dziecka podczas spacerów w wózku świetnie sprawdza się wkładka do wózka, wykonana z miękkiego materiału ze znajdującą się pianką wewnątrz. Dla rodziców polecamy także pojemne i wielofunkcyjne plecaki, idealne na podróż czy spacer. Oprócz zastosowania plecaka przy noworodkach, plecak Dolce Vita może również służyć w pracy. Ma rozmiar dostosowany pod laptopy o wielkości piętnastu cali. Plecak także sprawdza się przy starszych dzieciach, uczęszczających do szkoły. Wszystkie produkty dostępne są w różne, wyjątkowe wzory. Plecak Dolce Vita jest produktem uniwersalnym, ponieważ nie posiada infantylnych, typowo dziecięcych wzorów. Design wszystkich produktów jest kierowany zarówno do dzieci w każdym wieku, jak i dorosłych.

Kura babci Dany

Kura od La Millou to ciesząca się dużą popularnością poduszka do karmienia. Oprócz swojego zastosowania jest też poduszką do spania, czy też w podróży dla dzieci, a także dorosłych. Stanowią także stylową ozdobę w pokoju dziecka. Są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Mają jednolite kolory lub też różne, kolorowe wzory. Dzięki temu można wybrać kurę specjalnie pod design pokoju i swoją estetykę.

Dla niemowląt

La Millou dla niemowląt oferuje wiele pięknych i przydatnych produktów. Jest to na przykład zawieszka do smoczka dostępna w czterech wzorach. Pozwala na posiadanie smoczka zawsze w pobliżu oraz zabezpiecza go przed spadnięciem na ziemię. Klips od zawieszki jest w kształcie uroczej buzi króliczka. Jako pierwsza przytulanka idealnym produktem jest przytulanka królik. Wykonana jest z niezwykle miękkiego i delikatnego muślinu. Dostępna jest w czterech kolorach. La Millou oferuje również gniazdko niemowlęce. Gniazdko daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i wygodny sen. Kokon jest regulowany i jego wielkość można dostosować do potrzeb dziecka. Dostępne są także inne produkty dla niemowląt czy też starszych dzieci takie jak komplet pościeli czy różne kocyki.