607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Prince Lionheart

Marka preminum pochodząca z USA. Producent wysokiej jakości akcesoriów dziecięcych, m.in. mat po foteliki samochodwe, podgrzewaczy do chusteczek, podestów, nocników, nakładek toaletowych, itd. Marka powstała w 1973 r. w Polsce obecna jest dzięki BubuKids - jesteśmy jej wyłącznym dystrybutorem. Prince Lionheart przez kilkadziesiąt lat obecności na rynku ma ugruntowaną pozycję w USA, Australii oraz Azji.

Wyszukiwarka

Sortuj:
Za codzienną pracą firmy nie stoi wyszukana marketingowa misja firmy. Zarówno założyciele, pracownicy i partnerzy handlowi firmy są rodzicami i wiedzą, jakie trudności i wyzwania niesie wychowanie dziecka. Dlatego też Prince Lionheart tworzy produkty, które mają pomagać w codziennym życiu rodzin na całym świecie. Na wysoką jakość, funkcjonalność i trwałość produktów marki ma wpływ założenie jakie przyjęli jej właściciele: jakość produktu przewyższa jego cenę. 

Co sprawia, że Prince Lionheart działa już nieprzerwanie od ponad 45 lat, stale się rozwija i z każdym rokiem zdobywa uznanie setek tysięcy rodziców na całym świecie?