607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Podest, stopień dla dziecka - niebieski - Prince Lionheart

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Prince Lionheart


Cena: 77,00 zł

Podest, stopień, podstawka w kolorze niebieskim amerykańskiej marki Prince Lionheart

Kolor: niebieski (Berry Blue)

 

Podest jest przydatny w praktycznie każdym pomieszczeniu mieszkania. W kuchni, łazience, pokoju dziecka - wszędzie tam, gdzie dziecko potrzebuje bezpiecznego podwyższenia. Jest nieodzownym elementem wyposażenia mieszkania, w którym przebywa dziecko, które zaczyna uczyć się samodzielności.

Podesty z serii stepSTOOL to przede wszystkim bezpieczne i praktyczne rozwiązanie, które cechuje wysoka jakość wykonania i ciekawy design. Jakość wykonania podestów Prince Lionheart powoduje, że będą one służyć dzieciom przez kilka lat z sukcesem zastępując mniej stabilne i mniej bezpieczne drabinki.

Design, kształt i wykończenie oraz kolorystyka podestu powodują, że stopień świetnie wpasuje się w niemal każde wnętrze i będzie jego standardowym wyposażeniem.


Stopień zapewnia podwyższenie o prawie 16 cm, dzięki czemu dziecko będzie mogło swobodnie wejść na toaletę, sięgnąć do zlewu, czy ściągnąć z blatu ulubiony kubek. Wyróżnikiem podestów marki Prince Lionheaty z
stepSTOOL jest, to że cała ich górna powierzchnia jest pokryta antypoślizgowym materiałem (większość masowych marek ma tyko kilka antypoślizgowych punktów). Innym wyróżnikiem podestu Prince Lionheart jest to, że cała dolna krawędź jest także powleczona antypoślizgowym materiałem - dzięki temu podest jest znacznie bardziej stabilny i bezpieczny niż inne produktu dostępne na rynku. O jakości wykonania podestu świadczy też taki drobiazg jak wykończenie uchywtów na dłoń - są one wykończone kolorem zgodnym z górnym i dolnym materiałem antypoślizgowym - zaokrąglone wykończenia powodują, że ostre plastikowe krawędzie nie wbijają się w rękę dziecka czy rodzica.

Dodatkowo podest jest tak wykonany, że po odwróceniu go do góry dnem może służyć za pojemnik na mniejsze zabawki - czy to w pokoju dziecka, czy na zabawki łazienkowe.

 


UWAGA! Z podestu dziecko powinno korzystać w obecności osoby dorosłej.

 

Wiek dziecka: 18 miesięcy +


Dokładne wymiary:
Szerokość - 26,5cm
Długość ~  36,5cm
Wysokość ~ 15,88cm
Podest z jednej strony ma firmowe naklejki marki Prince Lionheart i po ich usunięciu może zostać trudna do usunięcia warstwa kleju.

Produkt należy czyścić delikatną wilgotną ścierką (nie wolno używać agresywnych detergentów - najlepiej sama woda lub woda z delikatnym płynem do naczyń lub mydłem).

Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwow 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.