607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Krzesełka do karmienia, siedziska

Sortuj:

Aby dziecko mogło siedzieć przy stole w trakcie posiłków, a także w trakcie rysowania czy innych czynnościach wymagających siedzenia przy stole mamy w swojej ofercie podstawki na krzesła od amerykańskiej marki Prince Lionheart. Produkty są dostępne w dwóch kolorach – szarym i niebieskim. Siedzisko dla niemowlaka może być bezpiecznie montowane na krzesło, dzięki czemu jest stabilne i wygodne dla dziecka. Poza codziennym użyciem w domu, podwyższenie nadaje się również do użycia na świeżym powietrzu. Podstawka poza swoją wygodną strukturą, jest również wodoodporna, co jest jej kolejną zaletą, szczególnie przy najmłodszych dzieciach. W BubuKids dostępna jest wersja Booster oraz BoosterPOD.

Siedzisko Booster

Podwyższenie na krzesło w wersji Booster jest dostępne dla dzieci od 18. miesiąca życia. Wykonane jest z pianki, chroni meble przed zarysowaniem i daje dziecku poczucie wygody. Podwyższenie na krzesło jest niezwykle łatwe w czyszczeniu, dzięki swojemu materiałowi, z którego jest wykonane.

 

 

Siedzisko BoosterPOD

Wersja siedziska BoosterPOD jest dostępna dla dzieci już od 9. miesiąca życia. Tak samo, jak Booster, wykonana jest z pianki, dzięki czemu jest miękka i elastyczna. Podwyższenie na krzesło posiada trzypunktowy pas bezpieczeństwa, co idealnie sprawdzi się przy małych dzieciach. Siedzisko dla dziecka BoosterPod, oprócz niebieskiego i szarego koloru jest także dostępne w szaro – brązowym kolorze.

Aby zadbać o czystą przestrzeń

W trakcie nauki samodzielnego jedzenia, dzieci potrafią narobić dużo bałaganu, rozrzucając pokarm wokół siebie. Podczas posiłku na największe zanieczyszczenia narażona jest podłoga. Dlatego, aby ułatwić rodzicom sprzątanie polecamy matę podłogową catchALL od marki Prince Lionheart. Mata podłogowa dla dzieci jest bardzo łatwa w czyszczeniu a także posiada antypoślizgowy spód, dlatego jest całkowicie bezpieczna. Mata pod krzesło, oprócz zastosowania podczas posiłków, nadaje się również podczas zabawy, jak na przykład malowanie farbami. Matę łatwo się składa, więc można ją ze sobą wszędzie zabrać. Produkt dostępny jest w wersji okrągłej lub prostokątnej.