607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Zabawki

Sortuj:

Zabawki to istotna kwestia w życiu dziecka. Już od narodzin dziecko otacza się zabawkami, które rozwijają wszystkie niezbędne umiejętności w danym etapie życia. Zabawki znajdują swoje miejsce już w pierwszej wyprawce, jak chociażby znana żyrafka Sophie i uczestniczą w życiu najmłodszych jeszcze przez długi czas, tworząc miłe i ciepłe wspomnienia.

Zabawki na każde zainteresowanie

W rozwoju dziecka wybór zabawek ma istotne znaczenie, bo przede wszystkim pozwala dziecku na sprawdzanie tego co lubi. Można powiedzieć, że poprzez zabawki kształtują się zainteresowania i charakter dziecka. W naszej ofercie można znaleźć zabawki kreatywne - dla dzieci, które lubią rysować, malować i tworzyć. W BubuKids znajdziecie też zabawki, które umożliwiają odgrywanie ról. Dostępne są także klocki konstrukcyjne różnych producentów (Plus-Plus, Pixo, B.toys, Little Dutch, itd.), a także wiele innych rozwijających zabawek. Wszystkie oferowane produkty są wysokiej jakości i wielotematyczne.

Niezbędniki dla niemowląt

W pierwszych miesiącach życia dziecka bardzo ważne jest, aby zapewniać mu rozwój sensoryczny, motoryczny i koordynację ruchową. Na rynku dostępnych jest wiele produktów z tej kategorii, a każdy wybór sprawiający radość dziecku będzie tym najlepszym. Niemowlaki uwielbiają szelest, dotykanie różnych materiałów, więc przywieszki z B.Toys lub szeleszczące zabawki świetnie się do tego nadają. Wszystkie kostki aktywizujące, na przykład z kultowej marki Little Dutch, to okazja dla niemowlaka, by poznać wiele form i faktur. Takie zabawki to prawdziwa stymulacja zmysłów dziecka. Nie można też zapomnieć o lusterkach, które są istotne w zabawach niemowlaków. Już w drugim miesiącu życia, niemowlę lubi na siebie spoglądać i żywo reaguje na to co widzi. Około ósmego, dziewiątego miesiąca, dziecko rozpoznaje swoje odbicie w lustrze i żywo na nie reaguje. Dlatego właśnie tak wielu producentów dodaje element lustra do swoich produktów.

Nauka poprzez zabawę

Dziecko uczy się nowych umiejętności w każdym etapie swojego życia. Wiele zabawek umożliwia naukę z każdej kategorii dopasowanej do wieku. Dostępne są gry, na przykład te od Djeco, wspomagające naukę liczenia czy naukę figur geometrycznych. Marka Djeco wyróżnia się swoim designem i szeroką ofertą w doborze gier planszowych, puzzli czy innych produktów. Dla dzieci, które są ciekawe nauki i chcą eksperymentować kierowana jest marka Buki, zawierająca wiele zestawów z zakresu elektroniki, robotyki czy chemii, które rozwijają kreatywność. Buki może być świetną alternatywą dla urządzeń elektronicznych, z których z dużą intensywnością korzystają starsze dzieci. Niezastąpiona jest również zabawa z magnesami, która wzbogaca wyobraźnię. Magnetibook od Janod to niezbędnik w takiej zabawie, a zabawka sprawdzi się dla każdego dziecka, jako że dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i tematycznych. Niezwykle ważna jest też edukacja dzieci na temat dojrzewania i dorastania. Dzieci zadają wiele pytań, a dla rodziców nierzadko może być to trudne. Aby pomóc dzieciom, jak i rodzicom w tłumaczeniu istotnych kwestii związanych ze zmianami zachodzącymi u dojrzewającego dziecka z pomocą przychodzi gra dla całej rodziny – „Dorastanie” od wydawnictwa moonka. Gra jest zupełną nowością, ale cieszy się już dużym zainteresowaniem, stwarzając rodzicom i dzieciom bezpieczną przestrzeń do rozmowy.

Odgrywanie ról

Odgrywanie różnych ról to element zabawy każdego dziecka. Chcąc naśladować dorosłych, lubią bawić się w gotowanie, zakupy czy wcielać się w różne zawody. Dzieci chętnie samodzielnie przygotowują ”posiłki” czy ”napoje” dla swoich pluszaków i lalek. Dzieci chcą korzystać z takich samych akcesoriów, jak rodzice, na przykład z ekspresu do kawy, serwisu do herbaty, miksera czy nawet kuchni, ale dopasowanej rozmiarem do wzrostu dziecka. Wszystkie te kuchenne niezbędniki oferuje Little Dutch czy Tender Leaf Toys. Poza zabawą z jedzeniem, dzieci mają potrzebę opiekowania się swoimi ulubionymi zabawkami i chcąc je leczyć, na pewno sprawdzą się dla nich zestawy lekarza lub weterynarza.

Pozostałe zabawki w BubuKids

Wymienione wcześniej różne kategorie zabawek, to oczywiście nie wszystkie ich rodzaje dostępne w BubuKids. W każdym miesiącu wprowadzamy nowe produkty, tak aby każdy kto poszukuje wysokiej jakości zabawek mógł je u nas znaleźć, w naszej ofercie są także zabawki muzyczne, zabawki do piaskownicy, do kąpieli, zabawki ruchowe i wiele innych.