607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Suszarki do butelek

Sortuj:

Suszarki do butelek i innych niemowlęcych naczyń to niezbędnik w każdej kuchni. Większość produktów dla dzieci nie nadaje się do mycia w zmywarce i wymagane jest mycie ręczne, dlatego w takiej sytuacji idealnie sprawdza się suszarka do naczyń, która jest bardzo wygodna i przydatna. Nawet przy posiadaniu tradycyjnej suszarki czy ociekacza, warto jest mieć suszarkę tylko do produktów dziecięcych dla zachowania większej higieny. Suszarki do butelek są również bardzo poręczne i można zabrać je sobą w każdą podróż.

Suszarki od Prince Lionheart

Prince Lionheart oferuje dwa rodzaje suszarek – wersję Compact i Deluxe. Ta pierwsza mieści do dwunastu butelek, a także mniejsze przedmioty, takie jak smoczki, pokrywki czy łyżeczki. Atutem suszarki jest to, że może być zmniejszana lub zwiększana i jej rozmiar można dopasować w zależności od potrzeb. W wersji Deluxe można umieścić aż do szesnastu butelek oraz także inne mniejsze akcesoria. Dodatkowo suszarka posiada otwory na sztućce. Pod obiema suszarkami znajduje się tacka do zbierania wody. Suszarki są estetycznie zaprojektowane, dzięki czemu pasują do każdej kuchni. Są także bardzo łatwe w czyszczeniu.

Suszarki od Boon

Suszarki od Boon to oryginalny i ciekawy element do kuchni. Poza swoim nowoczesnym designem, suszarka jest niezwykle praktyczna. Może pomieścić butelki, sztućce a także stojak na smoczki od firmy Boon. Marka oferuje suszarki w różnych rozmiarach i kształtach, wszystkie posiadają tacki na zbierającą się wodę. Suszarka jest łatwa do utrzymania w czystości i wykonana z wysokiej jakości tworzywa.