607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Jedzenie

Sortuj:

Wybór butelki i bidonu dla niemowlaka

W BubuKids znajdziecie najpopularniejsze i bardzo dobrej jakości butelki już dla noworodków. Dostępnych jest wiele rodzajów butelek, tak aby znaleźć tą najbardziej odpowiadającą dziecku. Na przykład dla mam, które chcą połączyć karmienie piersią z karmieniem butelką na pewno sprawdzi się innowacyjna butelka z Suavinex, która dostępna jest ze smoczkiem o regulowanym przepływie, dzięki czemu dziecko nie odczuwa różnicy pijąc z butelki a piersi mamy. Już od 4. miesiąca życia dziecka świetną opcją jest kubek 4 w 1 z B.box. Kubek jednocześnie może być butelką do karmienia, kubkiem z miękkim ustnikiem, bidonem ze słomką oraz kubkiem treningowym. Ze znanej australijskiej marki dostępne są również bidony ze słomką dla dzieci od 6. miesiąca życia, zaprojektowane w stylowe wzory.

Niezbędniki na spacery

Jak wiadomo, każdy rodzic zna problem spadających bidonów, dlatego aby uniknąć zrzucania produktów, B.Box zaprojektował smycz do butelki, którą można przymocować do wózka i fotelika. Dzięki temu przy zrzuceniu butelki z wózka, nie dotknie ona podłoża i będzie dalej możliwa w użytkowaniu. Ważna jest także temperatura podawanego napoju. Aby podtrzymywać jego ciepło na spacerach lub w podróży dobrym rozwiązaniem jest podgrzewacz do butelek amerykańskiej firmy Prince Lionheart. Podgrzewacz można przymocować do wózka.

Idealne do szkoły lub przedszkola

Każde dziecko idące do przedszkola lub szkoły powinno posiadać swoje pudełko śniadaniowe, aby w ciągu dnia mieć czas na swój ulubiony posiłek przygotowany wcześniej w domu. Przykuwające oko dziecka są na pewno kolorowe zwierzęta przedstawione na pudełkach od Rex London. Pudełka dostępne są w zestawach o różnych pojemnościach. Również dla miłośników zwierzaków wiele wariantów oferuje marka Skip Hop posiadająca w swoim asortymencie śniadaniówki, jak i termosy dostępnymi z różnymi zwierzętami. Dla osób, które potrzebują przegródek w śniadaniówce na pewno sprawdzą się pudełka od B.Boxa.

Inne akcesoria

W naszym sklepie nie brakuje również innych niezbędnych akcesoriów. Dla rodziców niemowląt polecamy łyżeczkę z zasobnikiem marki Boon lub gryzak do pokarmów. Aby z łatwością przechowywać mleko w proszku, doskonale sprawdzą się do tego pojemniki do przechowywania mleka w proszku od Beaby, dostępnych w różnych kolorach. Przy jedzeniu nie może oczywiście zabraknąć śliniaków, oferowanych przez takich producentów jak B.Box, Lassig czy Kiokids.