607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Kubki, bidony

Sortuj:

W naszym sklepie dostępnych jest wiele bidonów i kubków dla dzieci. Wybór jest naprawdę szeroki. Oferujemy kolorowe bidony, kubki treningowe, kubki ze słomką, butelki tritanowe czy też termobutelki idealne na zimę. Co więcej, do produktów można zakupić niezbędne akcesoria.

Innowacyjny bidon ze słomką

Bidon ze słomką od B.box to jedyny niekapek na rynku, z które dziecko może pić przechylając go do góry nogami, zupełnie tak samo jak butelkę. W bidonie znajduje się innowacyjna rurka z obciążeniem, która pozwala na wypicie napoju do ostatniej kropli. Bidon od B.box posiada również wyprofilowane uchwyty, które ułatwiają dziecku trzymanie kubka. Co więcej, kubek zaprojektowany jest w wielu kolorach i wybór jest naprawdę szeroki. Dodatkowo do bidonu, można zakupić wiele potrzebnych akcesoriów, jak zapasowe słomki, smycz, osłonki, uszczelki, szczoteczki do czyszczenia, a także wiele innych. Bidon ze słomką od B.box cieszy się naprawdę duża popularnością i sprawdzi się już dla dziecka od 6. miesiąca życia.

Idealne na zimę lub lato

Aby utrzymać właściwą temperaturę napoju zależnie od pory roku i potrzeby dziecka, niezawodnie sprawdzi się termiczny bidon od Pury. Termobutelka Pura Kiki zapewnia ciepło lub chłodną temperaturę napoju aż do 6 godzin i posiada ustnik niekapek, który można wymieniać wraz z wiekiem dziecka. Termobutelka dla dzieci jest lekka, a kształt dopasowany jest do rąk dziecka. Do butelki również możliwy jest zakup dodatkowych ustników, osłonek, w różnych kolorach lub osłonek na ustniki, by zachować odpowiednia higienę produktu.

Butelki tritanowe

Butelki tritanowe od B.box to butelki dla dzieci już od 3. roku życia. Dzięki wykonania z tritanu, butelki są lekkie i przy zrzuceniu na ziemię nie tłuką się oraz nie łamią. Butelki tritanowe są wykonane z całkowicie bezpiecznego materiału, zbliżonego do szkła, co uniemożliwia zmianę smaku napoju. Butelka tritanowa B.box dostępna jest w wielu, stylowych kolorach.

Podgrzewacz w podróży

Aby zapewnić ciepłą temperaturę napoju w trakcie podróży lub spacerów doskonałym wyborem może być podgrzewacz do butelek amerykańskiej firmy Prince Lionheart. Turystyczny podgrzewacz sprawdzi się przy większości butelkach i jest niezwykle łatwy w obsłudze. Swoją temperaturę utrzymuje nawet do 2 godzin. Podgrzewacze nie potrzebują podłączenia do prądu, wystarczy jedynie zagotować wkład w gorącej wodzie.