607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Śliniaki

Sortuj:

Niemal każdy rodzic wie, że pora jedzenia u małego dziecka wiąże się z bałaganem wokół i rozrzucaniem jedzenia. Ale nie zawsze musi tak być. Śliniaki na pewno ograniczają zabrudzenia, a ich szeroki wybór pomoże wybrać ten najbardziej spełniający potrzeby rodziców.

Śliniak z kieszonką

Kieszonka w śliniaku to doskonałe rozwiązanie na resztki jedzenia spadające na podłogę. Kieszonka zatrzymuje resztki, co umożliwia na zachowanie choć trochę większego porządku. W naszej ofercie posiadamy śliniak Mushie, zaprojektowany w klasyczny i elegancki wzór. Śliniak z kieszonką oferuje również hiszpańska marka KioKids. Śliniak dla dzieci jest wygodny, wodoodporny oraz posiada regulowane zapięcie.

Śliniak fartuszek

Do jedzenia, a także do najbardziej kreatywnych zabaw dziecka, idealnym rozwiązaniem jest śliniak z rękawami, który chroni całe ubranko przed zabrudzeniami. Fartuszek od B.Box zabezpiecza, nie tylko przód ubrania, ale także tył i nogi, gdy dziecko siedzi. Produkt jest dostępny w wersji dla dzieci od 6. do 18. miesiąca życia, a także dla tych starszych od 2. do 4. roku życia. Śliniak z rękawami oferuje również marka Lassig z motywem przyjaznej myszki. Śliniak jest wygodny i nie wstrzymuje ruchów dziecka.

Śliniak w saszetce

Na spacerze czy w podróży bardzo poręczny może okazać się śliniak w saszetce od B.Box, który również zawiera elastyczną łyżeczkę w zestawie. Saszetka umożliwia przechowywanie śliniaka w higienicznych warunkach oraz posiada pasek umożliwiający przyczepienie jej np. do wózka. Dodatkową zaletą jest to, że śliniak można prać w pralce.

Śliniak z gryzakiem

Śliniak od Lullalove to śliniak już dla noworodka. Śliniak wykonany jest z bambusa i połączony jest z gryzakiem z drewna klonowego. Gryzak dowolnie można przymocować lub odpiąć za pomocą praktycznego zapięcia. Śliniak z gryzakiem idealnie sprawdza się w podróży czy też na spacerze, jako że, niemowlę nie może wyrzucić go na podłogę i ciągle ma go przy sobie. Śliniak jest superchłonny, antyalergiczny oraz antybakteryjny. Lullalove oferuje również zestaw trzech śliniaków w różnych kolorach razem z gryzakiem z naturalnego kauczuku. Gryzak również przymocowuje się za pomocą zapięcia.