607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Akcesoria do wózka

Sortuj:

Akcesoria do wózka - aby każdy spacer był udany

Kupując wózek jesteśmy przekonani, że mamy już wszystko co jest niezbędne na spacerze. Zwłaszcza, że producenci wózków starają się nas przekonać, że wózek jest wyposażony w niezbędne dodatki. Niestety życie szybko weryfikuje takie twierdzenia. Z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w branży dziecięcej wynika, że producenci wózków są świetni w produkcji wózków, ale już niekoniecznie w produkcji dodatków takich jak torby, organizery, śpiworki, uchwyty na kubek, itd. Po prostu brakuje im kompetencji oraz znajomości procesów technologicznych innych niż te związane z wózkami. Dlatego szybko okazuje się, że akcesoria do wózków od producentów wózków są mało praktyczne i dość drogie w stosunku do cen rynkowych oraz lepszych produktów innych marek.

Torba do wózka - stylowa i praktyczna

Skip Hop to nasza ulubiona marka toreb oraz organizerów do wózków. Torba do wózka z serii Duo Signature jest w naszej ofercie od około 8-9 lat. I naszym zdaniem przez te wszystkie lata wciąż jest wzorem prostoty, elegancji i funkcjonalności. Co ważne jest to torba na lata. Nie raz klientki wracają co nas z drugim lub trzecim dzieckiem po zakupy i wciąż mają tę samą torbę. Przez te wszystkie lata może dwa lub trzy razy zdarzyła nam się reklamacja torby. Torby te są kompatybilne z większością wózków dostępnych na polskim rynku. Najpopularniejsze wzory toreb doczekały się specjalnych dodatków w tej samej kolorystyce: praktycznego organizera do wózka oraz termicznego etui na butelki.

Prześcieradełka do gondoli - Sleepee i Poofi

Materacyki w gondolach zazwyczaj wykonane są z mało przyjaznych dla dzieci tkanin. Dlatego też warto rozważyć zakup bawełnianych prześcieradeł. Dzięki temu dziecko będzie spoczywać na bardziej oddychającej tkaninie, w dodatku takiej która wchłania ewentualny pot.