607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Spacery, podróże

Sortuj:

Podróż, wycieczka lub choćby spacer z dzieckiem, to często nie lada wyzwanie

Podróż z dzieckiem samochodem, samolotem czy choćby pociągiem zawsze jest wyzwaniem logistycznym. Oprócz wielu niezbędnych rzeczy musimy pomyśleć o zabawkach, którymi dziecko będzie się bawić w miejscu do którego podróż z dzieckiem się odbywa. Oczywiście w czasie podróży też przyda się kilka drobiazgów pozwalających zająć dziecko. W BubuKids mamy wiele sprawdzonych produktów przydatnych w podróżach lub na spacerze z dzieckiem.

Akcesoria do samochodu - zadbaj o bezpieczeństwo i o auto jednocześnie

To dziesiątki produktów, które są przydatne i niezbędne w czasie krótszej i dłuższej podróży samochodem z dzieckiem. W BubuKids znajdziecie produkty premium marki Prince Lionheart oraz nieco tańsze produkty marki Kiokids oraz akcesoria polskiej produkcji Tuloko.

Plecak, parasol, okulary przeciwsłoneczne, walizki dla dzieci

Dziecko od kiedy zaczyna chodzić samodzielnie odczuwa ogromną potrzebę naśladowania rodziców. Jedynym z przejawów tego etapu rozwoju jest chęć posiadania wielu akcesoriów, których używają dorośli w czasie spacerów i podróży. Dlatego też niezmiernie ważne dla dziecka jest posiadanie własnego plecaka, do którego zmieści się bidon, chusteczki do nosa oraz ulubiona przytulanka. Podobnie jest z okularami przeciwsłonecznymi - oprócz tego, że zabezpieczają oczy dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UV, to jeszcze pozwalają poczuć się maluszkowi jak modnie ubrany dorosły: pięknie i stylowo.

Organizer, torba i inne akcesoria do wózka

Liczba drobiazgów, jakie są potrzebne na spacerze może przerazić każdego. A kosze wózków nie zawsze są odpowiedniej wielkości, a oprócz tego trudno w nich utrzymać porządek. No i całość jest otwartą przestrzenią przez, co jego zawartość może łatwo ulec zabrudzeniu. Dlatego z pomocą przychodzą organizery oraz torby do wózków.

Niestety to nie wszystko, dziecko podczas spaceru czasami przyśnie i okazuje się, że przydałby się kocyk (w chłodniejsze wiosenne i jesienne dni), otulacz (w letnie dni), śpiworek (w zimowe dni). Kocyk i otulacz wypada czymś przymocować do wózka, aby się nie zsuwał, dlatego też warto mieć z sobą klipsy do wózka.

Na niepogodę, na basen, kosmetyczki i saszetki

Lista mniej lub bardziej potrzebnych gadżetów jest właściwie nieskończona. Z jednej strony ich liczba może przerażać i często słychać (zwłaszcza od mam i teściowych), że przecież one tego wszystkiego nie miały i dały sobie radę - trudno im nie przyznać racji. Ale z drugiej strony - jeśli coś może ułatwić życie i jest przydatne, to dlaczego nie korzystać z dobrodziejstw techniki?