607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Termobutelki, termosy

Sortuj:

Do przedszkola, szkoły, a także dla niemowląt

Termobutelka dla dzieci oraz termos na jedzenie lub picie to produkt bardzo przydatny na spacery lub do przedszkola i szkoły. Posiłki oraz napoje przechowywane w termosie utrzymują swoją świeżość i temperaturę, odpowiednią do przygotowanego wcześniej napoju lub posiłku. W naszym asortymencie znajdują się nawet takie produkty, które potrafią utrzymać temperaturę napoju aż do dziewięciu godzin lub posiłku do siedmiu godzin. Niektóre z termobutelek są stworzone nawet dla niemowląt.

Termobutelka dla dzieci

Termobutelka to specjalna butelka, która utrzymuje temperaturę napoju, w jakiej został przygotowany. Idealnie sprawdza się w lecie, kiedy gwarantuje zimny, orzeźwiający napój lub w zimę, kiedy utrzymuje przez długi czas gorącą temperaturę napoju. Termobutelka od B.box posiada słomkę, więc jest wygodna w użyciu dla dzieci już od pierwszego roku życia. Temperaturę płynu utrzymuje do ośmiu godzin, w zależności od tego, czy jest zimny czy ciepły. W naszej ofercie posiadamy także termobutelkę od marki Pura. Termobutelka Pura dostępna jest z różnego rodzaju ustnikami, ponieważ do wyboru jest butelka ze słomką, z ustnikiem niekapkiem lub ze zwykłym ustnikiem, dzięki czemu może służyć jako bidon nawet dla dorosłych. Termobutelka nadaje się również dla niemowląt od szóstego miesiąca życia wraz z ustnikiem niekapkiem.

Termos na napoje

Termos dla dzieci to świetny produkt na wycieczki lub do szkoły. Niezależnie od pogody, termos utrzymuje temperaturę w jakiej został przyrządzony napój. W naszym asortymencie posiadamy termos od marki Rex London oraz Kiokids. Termos dla dzieci od Rex London ma pojemność 350ml i za przykrywkę służy kubeczek z wygodnym uchwytem. Marka Kiokids oferuje termos o pojemności 500ml i utrzymuje ciepło napoju aż do dziewięciu godzin. Produkt dostępny jest w wersji różowej lub niebieskiej.

Termos na jedzenie

Termos obiadowy i na inne posiłki to niezbędnik dla dzieci, które spędzają dużo czasu poza domem, dla tych, które chcą zjeść coś inne w szkole niż kanapki lub na podróże i wycieczki. Termos na jedzenie oferowany jest przez markę B.box lub Skip Hop. Oba termosy wyposażone są w zestawie z łyżko-widelczykiem, które praktycznie przymocowane są do termosu. Wybór termosu między markami można kierować pod dziecko, ponieważ Skip Hop swoje produkty zaprojektowane ma z wizerunkami różnych zwierząt, przez co są kolorowe i przykuwające uwagę. B.box natomiast oferuje termosy w bardziej stonowane kolory, ale również stylowe, a także posiada uchwyty, co ułatwia korzystanie z niego. Termos poza swoją funkcją utrzymywania ciepłej temperatury obiadu, utrzymuje również świeżość jedzenia, jak na przykład jogurtu czy nawet owoców.

Dodatkowe akcesoria

Skip Hop oferuje torbę termiczną specjalnie dopasowaną pod butelki, bidony i słoiczki, utrzymując zimną lub ciepłą temperaturę przez długi czas. Torba ma specjalny pasek zamykany na klips, co ułatwia przymocowanie do wózka, roweru lub podręcznej torby. Marka Pura oferuje także wiele akcesoriów. Do termobutelek pasują wszystkie rodzaje ustników, dzięki czemu korzystanie z butelek jest ekologiczne, ponieważ nie trzeba wymieniać całej butelki, a wystarczy tylko ustnik, kiedy nadejdzie taka potrzeba i całkowicie można zrezygnować z plastikowych butelek. Termobutelka dzięki temu może służyć na wiele lat i rosnąć wraz z dzieckiem, gdyż wystarczy jedynie zmieniać ustnik dopasowany do wieku dziecka. Dla komfortu warto zaopatrzyć się również w osłonę na butelkę, która chroni ręce przed zimną lub gorącą butelką. A dla zachowania higieny produktu, idealnie sprawdzają się osłonki na ustnik. Wykonane są z medycznego silikonu i zapobiegają przedostaniu się bakterii i innych zabrudzeń.