607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Pudełka śniadaniowe

Sortuj:

Dla wygodnego i higienicznego przechowywania jedzenia do przedszkola, szkoły a nawet pracy, ważny jest wybór odpowiedniej śniadaniówki, którą można ze sobą wszędzie zabrać. Pudełka śniadaniowe mają różne rozmiary – są te odpowiednie na większe posiłki, a także te mniejsze na małe przekąski. Na pewno każdy znajdzie coś dla swojego dziecka lub dla siebie.

Możliwość kilku posiłków

Lunchbox z przegródkami umożliwia przygotowanie zróżnicowanego jedzenia i jest bardzo praktyczne. Zaletą takich pudełek, jest to, że ruchome przegródki można wyjmować i zmieniać miejscami, by dopasować je do swoich potrzeb. Takie śniadaniówki oferuje B.box, który idealnie nada się nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, do pracy czy na różne wycieczki. Pudełko śniadaniowe posiada także wkład chłodzący, który utrzymuje świeżość posiłku na dłuższy czas. A dla osób, które potrzebują mniejszego pudełka marka B.Box posiada wersję mini, co idealnie nada się dla dziecka idącego już do przedszkola. Dodatkowo, do pudełek można zakupić mini sztućce, które na pewno przydadzą się w jedzeniu poza domem. Sztućce są bezpieczne dla wrażliwych dziąseł dziecka oraz posiadają duży, wygodny uchwyt, co ułatwia dziecku trzymanie widelca lub łyżki.

Kolorowa śniadaniówka

Dla dzieci lubiących zwierzęta, marka Skip Hop oferuje kolorowe, przykuwające uwagę pudełka śniadaniowe, które przestawiają wesołe zwierzątka. Lunchbox dostępny jest z wizerunkiem biedronki, sowy, małpki, psa oraz pszczoły. Śniadaniówka jest z przegródkami i można ją myć w zmywarce. A żeby zmieścić jeszcze więcej żywności, idealnie sprawdzają się stalowe pudełka śniadaniowe również marki Skip Hop. Produkt został zaprojektowany tak, aby było można spiąć razem dwa pudełka za pomocą poręcznego klipsu. Śniadaniówka również przedstawia kolorowe zwierzaki. Kolejnym lunchboxem, który na pewno spodoba się dziecku jest pudełko od Rex London, przedstawiające dzikie zwierzęta.

Na przekąski

Pudełko śniadaniowe przeznaczone na przekąski jest poręczne i małe, niezajmujące dużo miejsca. Idealnie sprawdzi się przy owocach czy jogurtach. Snackbox od B.Box posiada przegródkę, która jest szczelna i oddziela od siebie żywność. Marka Rex London także oferuje wiele wariantów kolorystycznych oraz zestawów małych pudełek na przekąski.