607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Little Dutch

Little Dutch to holenderska marka stworzona w 2008 roku dla wszystkich małych dzieci w wieku niemowlęcym, poniemowlęcym i przedszkolnym. Wizją marki jest cieszenie się z małych rzeczy. Wartości wyznawane przez firmę to miłość, wszechstronność, komfort i zabawa. 

Wyszukiwarka

Sortuj:

Wyjątkowy design

Little Dutch charakteryzuje się wyjątkowym designem, dzięki czemu wszystkie artykuły od zabawek po dekoracje wykonane są ze starannością i dbałością o szczegóły. Produkty mają piękne, pastelowe wzory i kolory, a większość zabawek wykonana jest z drewna. Dla marki tak samo ważna jest estetyka, jak i jakość. Przy tworzeniu wykorzystywane są trwałe materiały wysokiej jakości. Każdy produkt jest testowany i bezpieczny dla dziecka.

Wartości marki

Jedną z wartości marki jest miłość, którą rodzice bezgranicznie darzą swoje dzieci. Dzięki niej, akcesoria tworzone są z pasją. Kolejną wartością jest wszechstronność, dlatego Little Dutch skupia się nie tylko na zabawkach, ale też na elementach dekoracyjnych, czy na produktach niezbędnych dla niemowląt. Marka skupia się na każdym etapie rozwoju dziecka. Komfort to także istotna wartość firmy. Produkty takie jak pluszaki, mata edukacyjna czy inne tego typu akcesoria są niezwykle miękkie, by dać jak najwięcej wygody. Każda rzecz jest szyta z największą uważnością i skupieniem. Marka robi wszystko, aby zagwarantować wiarygodność i bezpieczeństwo zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Ostatnia wartość, jaką wyznaje firma to zabawa. Estetyka marki oferuje atrakcyjne wzory, dużo kolorów i obiecujący design. Zabawki przyciągają uwagę dziecka i pozwalają rozwijać jego wyobraźnię, a także zdobywać nowe umiejętności.

Zabawki Little Dutch

Little Dutch posiada bogatą ofertę zabawek dla dziecka w każdym wieku. Dla dzieci lubiących zabawy w odgrywanie ról świetnie sprawdzi się drewniana kuchnia, warsztat z narzędziami, zestaw herbaciany czy też drewniany tort, którym można poczęstować wszystkie lalki i pluszaki. Zestawy wykonane są z drewna lub metalu i pomalowane pastelowymi, bezpiecznymi farbami na bazie wody. Marka oferuje także lalki w różnych rozmiarach, do których możliwy jest dodatkowy zakup pięknego, drewnianego wózka. Dla dzieci lubiących zabawę autami, na pewno radość sprawi niebieska, drewniana zjeżdżalnia w zestawie z czterema samochodzikami. Natomiast w różowej zjeżdżali, alternatywą dla samochodów są cztery małe kółeczka z motywem Wild Flowers. Little Dutch posiada jeszcze wiele, więcej zabawek, które sprawiają radość dziecku.

Little Dutch dla niemowląt

Marka skierowana jest także do niemowląt. W ofercie można znaleźć oryginalnie zaprojektowane produkty rozwijające dziecko już od samego początku życia. Przykładem jest kostka aktywizująca, wibrujące zawieszki do wózka, grzechotki, piszczałki, które przedstawiają przyjazne zwierzęta, czy też książeczka do wody. Wszystkie akcesoria rozwijają sensorykę dziecka. Do łóżeczka niemowlaka idealnie sprawdza się drewniana karuzela z kolekcji Little Goose. Karuzela posiada cztery, małe gąski i lusterko, co rozwija umiejętności poznawcze i ćwiczy koordynacje. Niemowlęta uwielbiają obserwować poruszające się gąski. Karuzela z Little Dutch to wspaniały pomysł na prezent.