607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Miseczka Mio, Sailors Bay - Little Dutch

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Little Dutch


Cena: 29,00 zł

Miseczka Mio, Sailors Bay holenderskiej firmy Little Dutch

Miseczka Mio od Little Dutch z kolekcji Sailors Bay powstała w współpracy z holenderską firmą Mepal, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów do żywności.

Lekka, wykonana z wyjątkowo mocnego plastiku, wolnego od BPA, który jest super mocny i wytrzyma każde uderzenie, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla dzieci. Idealne do praktykowania samodzielności, łagodne w dotyku krawędzie wpływają na doskonalenie nowych umiejętności. Odpowiedni dla dzieci od 6 miesiąca życia. Dzięki niemu każdy Maluch może doskonalić swoje umiejętności jedzenia, ćwiczyć motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową.

Produkt można myć w zmywarce, stosować w zamrażalce oraz jest bezpieczny do użytku w kuchence mikrofalowej, dzięki czemu można szybko i łatwo podgrzać porcję jedzenia Każdy posiłek będzie prawdziwą przyjemnością oraz nauką samodzielnego jedzenia!

Wiek:
rekomendowana od 6-go miesiąca życia 

Wymiary:
12,7 x 12,7 x 4,5 cm 

Kolor:
błękitny z motywem żaglówki

Materiał:
Polipropylen (PP), Elastomer termoplastyczny (TPE) 

Zgodność z normą:
EN 14350

 


Little Dutch to holenderska firma rodzinna, prowadzona przez małżeństwo, które wkłada całe serce w tworzenie produktów dla najmłodszych. W ofercie marki znajdują się doskonałej jakości tekstylia, produkowane z bawełny organicznej z certyfikatem Oeko-tex, akcesoria do pokoików dziecięcych oraz zabawki sensoryczne dla niemowląt, jak również zabawki, czy pojazdy wytwarzane z drewna. Produkty Little Dutch cechuje spokojna, pastelowa kolorystyka.

logo Little Dutch