Podesty, stopnie, podkładki, podest, podstawka, drabinka, stopień
607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Podesty

Sortuj:

Podest dla dzieci

Podest dla dziecka to niezbędny element, praktycznie w każdym pomieszczeniu. Podest sprawdza się idealnie w kuchni, w łazience i każdym miejscu, w którym potrzeba podwyższenia. Dziecko jest obserwatorem swoich rodziców, dlatego szybko chce robić to samo i ich naśladować, a dzięki podestowi ma taką możliwość. Podest pomaga w codziennych sytuacjach, dzięki czemu dziecko może nauczyć się, że niektóre czynności może wykonywać samo, takie jak mycie rąk, zębów, zdejmowanie i odkładanie zabawek na półkę, sięganie po szklankę w kuchni, siadanie na toalecie i innych czynności, które wymagają podwyższenia. Podest poza swoją funkcją, uczy samodzielności, co jest niezwykle ważne.

Rozwój dziecka

Dodatkowymi zaletami podestów dla dzieci jest to, że rozwijają dużą motorykę i równowagę przez wchodzenie i schodzenie z niego, a także uczą się przestrzennego myślenia. Dziecko musi zaplanować, gdzie i jak ustawić podest, by móc wykonać zaplanowaną czynność. Podest nadaje się dla dziecka od osiemnastego miesiąca życia, oczywiście do użytku zawsze pod opieką dorosłych.

Lekkość i wygoda

Produkt wykonany jest z plastiku, dzięki czemu jest lekki i dzieci bez problemu mogą same go przenosić. Podest posiada także wygodne, zaokrąglone uchwyty na dłoń, które nie wbijają się w rękę dziecka lub rodzica i ułatwiają przenoszenie.

Wyjątkowość podestów Prince Lionheart

Podest od Prince Lionheart jest bezpieczny, praktyczny i cechuje się wysoką jakością wykonania. Wyróżnia się również od innych podestów, ponieważ cała górna powierzchnia oraz dolne krawędzie pokryte są antypoślizgowym materiałem, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i stabilność. Stopień dla dzieci dostępny jest w kolorze szarym, niebieskim lub różowym, zgodnie z gamą innych produktów Prince Lionheart, takich jak nocniki, podkładki toaletowe czy siedziska. Pozbawione są infantylnych elementów charakterystycznych dla typowych produktów dziecięcych i nie zawierają przerysowanych wzorów czy kolorów. Produkty od Prince Lionheart swoim designem wpasowują się w każdą przestrzeń.

Podest dwustopniowy

W Bubukids oferujemy dwa rodzaje podestów. Do wyboru, poza podestem jednostopniowym, jest również podest dwustopniowy, który może sprawdzić się przy młodszych dzieciach, potrzebujących wciąż jeszcze wyższego podwyższenia. Taki podest na pewno starczy na dłużej. Także przy niektórych sprzętach, które są niestandardowo wyżej zamontowane podest dwustopniowy spełnia swoją rolę.