607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Zestawy naczyń

Sortuj:

Zestaw naczyń dla niemowląt, a także dla starszych dzieci idealnie sprawdza się przy dziecku w każdym wieku. Naczyń nigdy nie jest za wiele, tak jak dla dorosłych. Dzieci jedzą sporo posiłków w ciągu dnia, więc przy naczyniach myjących się w zmywarce lub czekających na umycie w zlewie, każde dodatkowe naczynie jest przydatne. Już przy rozszerzaniu diety niemowlaka warto zaopatrzyć się w różnego rodzaju naczynia, ponieważ oprócz miseczek, zaraz przydadzą się talerzyki czy kubeczki oraz sztućce. Konsystencje posiłków będą coraz bardziej zróżnicowane, więc warto jest mieć naczynia na różne posiłki. Również kupując od razu cały zestaw, jest to korzystniejsze ekonomicznie niż kupowanie produktów oddzielnie. A dla osób, którym zależy na produktach w jednym stylu i dobranej kolorystyce także polecamy pełne komplety naczyń.

Mniejszy zestaw naczyń

Dla rodziców, którzy poszukują mniejszego kompletu polecamy zestaw miseczki i łyżeczki od B.box. Miseczka posiada przyssawkę, dzięki czemu nie może zostać zrzucona na podłogę. Jest również wyposażona w wygodne uchwyty, ułatwiające utrzymywanie produktu. Łyżeczka nadaje się już do pierwszego karmienia i zaprojektowana jest tak by nie podrażniać delikatnej buzi dziecka. Zestaw jest dla niemowląt od szóstego miesiąca życia. A dla osób, które potrzebują talerzyka, marka Beaba oferuje zestaw w talerzykiem z przegródkami oraz łyżeczką. Talerzyk umożliwia dzielenie porcji, nie mieszając posiłku razem, co ułatwia naukę samodzielnego jedzenia. Talerzyk także posiada przyssawkę. Łyżeczka w zestawie jest łatwa w utrzymaniu higieny, ponieważ posiada specjalną podstawkę, która uniemożliwia dotknięcia powierzchni główką łyżeczki. Produkty kierowane są dla dzieci od szóstego miesiąca życia.

Dla najmłodszych

Beaba oferuje zestaw naczyń dla niemowląt już od czwartego miesiąca życia. Komplet naczyń wykonany jest z silikonu i składa się z talerzyka, miseczki, kubka i łyżeczki treningowej. Talerzyk i miseczka wyposażone są w antypoślizgową przyssawkę. Kubeczek jest poręczny i wygodny do nauki picia. Komplet dostępny jest aż w pięciu wariantach kolorystycznych.

Pełny komplet jedzeniowy

Pełne komplety obejmują talerzyk i (lub) miseczkę, naczynia do picia oraz sztućce. Komplet naczyń do karmienia od B.box dostępny jest w trzech kolorach i zawiera trójdzielny talerz, łyżeczkę i widelec w higienicznym etui, idealnym na podróże oraz bidon ze słomką. Wszystkie produkty są bardzo praktyczne i wygodne dla niemowląt. Talerzyk jest stabilny i nie ślizga się po powierzchni, sztućce zaprojektowane są specjalnie dla niemowląt, dzięki czemu widelczyk nie posiada ostrych ‘’ząbków”, a bidon umożliwia picie przy przechylaniu go do góry tak jak przy użyciu butelki. Zestaw jedzeniowy od Sophie de Vulli wyposażony jest w talerzyk i miseczkę z przyssawką, kubek niekapek oraz łyżeczkę i widelczyk z metalowymi zakończeniami jak dla dorosłych. Produkty od tej francuskiej marki są niezwykle ładne i świetnie nadają się na prezent. Są zapakowane w estetyczne opakowanie, a wizerunek przyjaznej żyrafy przyciąga uwagę dziecka. Kolejny komplet naczyń oferuje marka EZPZ. Naczynia wykonane są z silikonu i zostały zaprojektowane przez specjalistę w dziedzinie logopedii i żywienia dzieci. W zestawie znajduje się miseczka, kubeczek oraz dwie łyżeczki. Miseczka jest dosyć wysoka, aby ułatwić dziecku naukę samodzielnego jedzenia. Kubeczek dostosowany jest do ust małego dziecka, aktywując automatyczne zamknięcie warg i uniesienie języka. Kubeczek minimalizuje ryzyko zadławienia. Łyżeczki posiadają silikonowe wypustki, które sensorycznie stymulują usta i dziąsła (lub już ząbki) dziecka, zapobiegając dławieniu się.