607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Akcesoria do samochodu

Sortuj:

W aucie jak w domu - miło i bezpiecznie

Czy tego chcemy czy nie, w samochodach spędzamy mnóstwo czasu. Zawozimy dzieci do żłobka, przedszkola, szkoły, na zajęcia dodatkowe, a w weekendy wyjeżdżamy za miasto. Do rodziny lub po prostu turystycznie. Jednym słowem samochód to prawie nasz dom. Dlatego ważne jest, aby czas spędzony w podróży autem był czasem spędzonym bezpiecznie i miło. Temu właśnie służą dostępne w naszym showroomie w Krakowie i sklepie on-line akcesoria samochodowe.

Organizer na fotel - porządek i bezpieczeństwo

Patrząc na polskie drogi i samochody, jakie nimi się poruszają łatwo zauważyć, że wzrasta liczba aut dobrej klasy. Nowych lub względnie młodych i nie ma co ukrywać coraz kosztowniejszych. Z prostej statystyki wynika, że spora liczba tych samochodów to auta rodzinne. Nic więc dziwnego, że właściciele tych pojazdów chcą o nie właściwe dbać. Kto jeździ z dzieckiem - bez względu na to czy małym, czy nawet nastolatkiem ten wie, że dziecko i porządek w aucie to przeciwieństwa.

Zminimalizować bałagan można z pomocą organizera zawieszanego na przednie oparcie - dzięki czemu najpierw mama podróżująca z dzieckiem na tylniej kanapie ma pod ręką wszystkie niezbędne akcesoria (butelki, ręczniczki, chusteczki, zapasowy smoczek, ulubioną zabawkę, itd. Później, gdy dziecko dorośnie samo może sięgnąć do odpowiedniej kieszeni i wyjąć to czego mu w danym momencie najbardziej potrzeba. Taki organizer ma jeszcze jedną dodatkową funkcję - chroni tył siedzenia przed brudem i uszkodzeniami powstającymi w wyniku kopania siedzenia przez dziecko.

Niewątpliwie organizer wpływa też na bezpieczeństwo wszystkich pasażerów auta - w razie nagłego hamowania lub ewentualnej stłuczki wszystkie drobne przedmioty, butelki z wodą i ulubione zabaweczki zostają w kieszeniach, zamiast latać swobodnie po kabinie samochodu.

Mata pod fotelik - ochrona tapicerki

W trakcie kilkuletniego - obecnie nawet 10 lub 11 letniego użytkowania fotelika w samochodzie łatwo o uszkodzenie tapicerki. Fotelik sam w sobie jest dość ciężki, dodatkowo jest obciążany przez dziecko, a że wykonany jest z solidnych i dość twardych materiałów to jest on przyczyną przetarć i pęknięć tapicerki. Nawet najlepiej zamontowany fotelik, nawet taki na bazie w trakcie jazdy zawsze odrobinę pracuje i przesuwa się na siedzeniu. Jeśli spojrzymy na to z perspektywy kilku lat, to łatwo wyobrazić sobie, że każdego dnia o tapicerkę ociera się kilkanaście lub kilkadziesiąt kilo. Żaden materiał tego nie wytrzyma i wcześniej lub później się przetrze.

Rozwiązanie tego problemu znaleźli rodzie z USA, założyciele marki Prince Lionheart, którzy jako jedni z pierwszych zaczęli produkować maty ochronne pod fotelik samochodowy. Sami używamy tej maty od wielu lat (jednej i tej samej!) i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Na tapicerce nie ma śladu fotelika. Nie ma śladu nóg opierających się o dolną część tapicerki. Oparcie także wygląda jak nowe. Dodatkowo najpopularniejsza dwuczęściowa mata pod fotelik Prince Lionheart jest tak skonstruowana, aby resztki jedzenia zatrzymywały się w jej obrębie, a nie rozprzestrzeniały po całym samochodzie.

Jako, że jakość tych mat śmiało można zakwalifikować do produktów premium - to jest ona dostępna w trzech podstawowych kolorach, zgodnych z najpopularniejszymi kolorami tapicerek w samochodach. Zatem dostępne są maty ochronne: w kolorze czarnym, beżowym oraz szarym

.