607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Program Partnerski BubuKids

Program wstrzymany - zachęcamy do obserwowania nas w mediach społecznościwych.

Program Partnerski BubuKids = szansa na dodatkowe pieniądze lub tańsze zakupy

Jesteś wydawcą, blogerem, aktywnie prowadzisz działania w mediach społecznościowych (facebook, tik tok, instagram) i uważasz, że Twoje media mają potencjał sprzedażowy? Jeśli tak, to nasz Program Partnerski jest własnie dla Ciebie. Możesz do niego dołączyć nawet jak nie masz firmy.


Jak dołączyć do Programu Partnerskiego BubuKids?

Wystarczy zarejestrować się w naszym sklepie - ZAREJESTRUJ SIĘ! Pamiętaj po wypełnieiu wszystkich pól dostaniesz e-mail z prośbą o aktywację konta.
Następnie wystarczy zalogować się na swoim koncie w BubuKids lub wejść na stronię MOJE KONTO i przejść do strony Programu Partnerskiego i zaakceptować zasady prodgramu. Po zaakceptowaniu warunków programu partnerskiego prosimy o wypełnie danych: konto bankowe (dotyczy tylko firm - osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej proszone są o wprowadzenie cyfry) i strona www (może być to adres strony www, link do kanały w social meidach).


Ile można zarobić w Programie Partnerskim BubuKids?

Nie ma ograniczeń kwotowych. Każdy może zarobić ile chce. My jako wyłączny dystrybutor kilku marek w Polsce proponujemy aż 10% prowizji zrealizowanej za pośrednictwem programu sprzedaży. Dotyczy to marek z segmentu premium takich jak: Prince Lionheart, Satch, Ergobag, Dolce Toys.


Masz pytania? Pisz - odpowiemy

Jeśli masz pytania, to pisz do nas na adres sklep@bubukids.pl - odpowiemy. Pomożemy też w razie potrzeby aktywować uczestnictwo w programie partnerskim.zabawki · wyprawka dla noworodka · plecaki do szkoły

Zabawki

Wysokiej jakości zabawki wykonane z dbałością o szczegóły. Zabawki edukacyjne, drewniane, gry. Djeco, Little Dutch, Fat Brain Toys, B.toys, itd.

Zabawki edukacyjne, zabawki drewniane, b.toys, pixio, fat brain toys, litttle dutch, djeco, janod

Wyprawka

Życie rodziców może być łatwiejsze! Setki drobnych zadań jakie stoją przed rodzicami noworodka można sobie ułatwić i uprościć - oryginalne i praktyczne akcesoria z myślą o najmłodszych.

Wyprawka dla niemowląt

Na prezent

Dla najmłodszych i dla nieco starszych, a także dla przyszłej mamy i rodziców. Wybrane przez nas i tysiące klientów BubuKids produkty na prezent.

Pomysły na prezenty dla niemowląt

Plecaki Ergobag

Chrońmy plecy naszych dzieci! Uczmy je tego, jak dbać o kręgosłup. Najbardziej ergonomiczne i ekologiczne plecaki na świecie - dostępne już w Polsce.

Plecaki Ergobag

W aucie

Markowe, świetnie wyglądające, trwałe i bezpieczne akcesoria samochodowe marki Prince Lionheart. Dzięki nim łatwiej będzie Ci utrzymać porządek w aucie, a straty wynikające z niszczycielskiej siły dziecka zostaną ograniczone.

Akcesoria do samochodu, dziecko w aucie

Jedzenie i karmienie

Posiłek z młodym człowiekiem to nie przygoda! To wyzwanie - niemal każdy rodzic to wie, dlatego w ofercie BubuKids znajdziecie setki ciekawy i przydatnych produktów związanych z karmieniem dzieci.

Jedzenie i karmienie