607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

6%

Suszarka do butelek, ociekacz, Lawn Green, zielona - Boon

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Boon


Cena: 93,50 zł (99,00 zł)

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty
Suszarka do butelek i smoczków amerykańskiej firmy Boon.

Suszarka do naczyń Boon jest pojemna i praktyczna w użyciu, a jednocześnie stanowi ciekawą, oryginalną ozdobę kuchni. Jej nowoczesny wygląd sprawia, że pasuje do każdej kuchni. Jest przystosowana do suszenia przedmiotów w różnym kształcie i rozmiarze, doskonale podtrzymuje je w czasie, kiedy woda ścieka na tackę znajdującą się pod spodem.

 

Suszarka składa się z dwóch części, dzięki czemu łatwo jest ją czyścić. Górna część to suszarka imitująca trawę, a dolna to biała tacka. Do suszarki można dopasować stojak na smoczki firmy Boon. Suszarka jest dedykowana do suszenia butelek i smoczków, jednak świetnie sprawdza się do suszenia standardowo używanych naczyń, np. kubków, misek, noży, sztućców.

Wymiary: 35 cm x 29 cm x 7 cm.

 

Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa, wolny od BPA, ftalanów i PCV. Suszarka jest łatwa do utrzymania w czystości, zalecane jest mycie ręczne w ciepłej wodzie z płynem.

 

Produkt jest nowy, zapakowany w estetyczne kartonowe pudełko.Marka Boon powstała z potrzeby uporządkowania dziecięcych zabawek kąpielowych. Projektantka Rebecca Finell stworzyła funkcjonalny, łazienkowy organizer na zabawki w kształcie żabki. Wkrótce powstała marka Boon - słowo to przetłumaczone na język polski oznacza dar, dobrodziejstwo. Produkty firmy Boon mają przede wszystkim ułatwiać życie i wzbogacać je o nowoczesne, oryginalne wzornictwo.