607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Nocnik z wyjmowanym wkładem PottyPOD Basix - szary - Prince Lionherat

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Prince Lionheart


Cena: 79,00 zł

Nocnik z wyjmowanym wkładem PottyPOD Basix BerryBlue
Kolor: szary

Nocnik szary, z wyciąganym wkładem Prince Lionheart

PottyPOD Basix to praktyczny, wygodny i lekki nocnik idealnie nadający się do rozpoczęcia nauki samodzielnego dbania o higinenę osobistą dziecka. Nocnik łatwo jest utrzymać w czystości dzięki temu, że posiada on wyjmowany wkład.

Antypoślizgowa podstawa zapewnia stabilne ustawienie na powierzchni podłogi. Kształt i rozmiar dopasowany zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Większy komfort użytkowania z nocnika, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dla większej dbałości o komfort użytkowania, zarówno rodziców i dzieci nocnik ma wbudowaną osłonę przeciw pryskaniu (tzw.
deflektor).

Nocnik PottyPOD Basix wykonany jest z plastiku. Żywa i przyjemna kolorystyka nocników tej serii pozwala dobrać kolor nocnika zgodnie z upodobaniami dzieci i rodziców.


Wymiary
wysokość: ~17,6 cm
długość: ~34 cm
szerokość: ~30,5 cm

szerokość miseczki: ~12 cm
długość miseczki: ~ 17cm


Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, wolnych od BPA.


Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwo w 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.