607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Mini Mat, brązowy - EZPZ

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: EZPZ


Cena: 75,00 zł

Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Mini Mat brązowy amerykańskiej firmy EZPZ

 

Marka EZPZ (czyt. izipizi) powstała w Stanach Zjednoczonych, a jej pomysłodawczynią była Lindsey Laurain, mama trójki chłopców. EZPZ ("easy peasy") oznacza "bułkę z masłem", co odzwierciedla ideę twórczyni tych innowacyjnych produktów dla dzieci. Motto marki EZPZ brzmi: "mniej bałaganu, więcej frajdy".

 

Mini Mat to nieduża, poręczna podkładka i trójdzielny talerz w jednym, stworzona z najbezpieczniejszego silikonu. Pasuje do większości blatów krzesełek do karmienia. Zamykane opakowanie jest idealnym rozwiązaniem w podróży.

Silikonowa podkładka mocno przylega do stołu, tacki krzesełka do karmienia lub innej gładkiej powierzchni, dzięki czemu małe dziecko nie będzie w stanie jej przesunąć czy zrzucić. Trójdzielny talerz umożliwia podzielenie posiłku na porcje, co ułatwi dziecku naukę samodzielnego jedzenia, a z czasem także - rozpoznawanie kategorii pokarmów. Dodatkowo zaprojektowany podział ułatwi rodzicowi podanie posiłku złożonego z odpowiedniej ilości warzyw i innych ważnych składników żywieniowych. Pojemność talerzyka jest idealna na początkowe posiłki: 2 razy 60 ml i 120 ml.

Mata ma przyjemny, radosny wygląd ponieważ dwie mniejsze przegródki przypominają kształtem oczy, a większa uśmiech, co sprawia, że domowe posiłki będą dziecku pozytywnie się kojarzyć. Mini Mat nadaje się do podawania zarówno zimnych, jak i ciepłych potraw. Niewielkie rozmiary Mini Mat sprawiają, że doskonale sprawdza się na spacerze, w podróży czy w restauracji, mieści się też w większości standardowych torebek. Do maty dołączone jest opakowanie, dzięki któremu przenoszenie jej w torebce jest całkowicie higieniczne.

Talerzyk jest też łatwy do przenoszenia - można 3 lub 4 talerzyki układać jeden na drugim. Dzięki temu można szybko podać jedzenie np. kilku dzieciom jednocześnie.

Materiał: 100% silikon spożywczy (silikon jest hypoalergiczny, antybakteryjny - nie rozwiną się na nim bakterie, grzyby czy pleśń, łatwy w czyszczeniu, do użycia w mikrofalówce lub piekarniku, jest praktycznie niezniszczalny - nie rysuje się, nie przebarwia).

Wykonany z bezpiecznych materiałów, nie zawiera BPA, PVC, ołowiu i ftalanów.

Matę można w prosty sposób umyć ciepłą wodą z płynem do naczyń. Można zmywać w zmywarce. Matę można podgrzewać w mikrofalówce lub piekarniku.

Wymiary: 21,5 cm x 19,5 cm x 2,5 cm.

Objętość: 60 ml, 60 ml oraz 120 ml

 

Wiek dziecka: 6 m+


Produkt jest nowy, w opakowaniu.