607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Djeco

Firma Djeco działa nieprzerwanie od 1954 r. Firma produkuje zabawki edukacyjne, zestawy kreatywne, puzzle. Wyróżnikiem zabawek Djeco jest barwna, żywa kolorystyka, ciekawe wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania.

Wyszukiwarka

Sortuj:

Najlepsze zabawki dla dzieci - Djeco

Djeco to firma założona już ponad sześćdziesiąt lat temu we Francji. Zabawki Djeco do dziś mają ogromne grono odbiorców i sprzedawane są obecnie w ponad sześćdziesięciu krajach na świecie, nie tylko w sklepach, ale również w tak prestiżowych miejscach, jak paryski Luwr czy londyńskie Tate, ciesząc swoich klientów już od pokoleń. Estetyka Djeco jest charakterystyczna, daleka od masowego stylu amerykańskich kreskówek. Design marki pozwala najmłodszym obcować z oryginalnie i pięknie wykonanymi produktami.

Rozwój dziecka

Zabawki Djeco pozwalają dziecku wzbogacić wyobraźnię, wzbudzać ciekawość i chęć odkrywania. Wszystkie produkty zaprojektowane są w przykuwających oko i żywych barwach i wzorach, które na pewno zaciekawią dziecko. Oprócz estetyki, zabawki jakościowo są na bardzo wysokim poziomie, a firma Djeco zawsze dba o ich idealne wykonanie z myślą o dzieciach.

Bogata oferta produktów

Djeco oferuje wiele rożnych produktów. Dużą popularnością cieszy się zestaw artystyczny czy też zestaw do tworzenia biżuterii, wspomagające kreatywność dziecka. Marka posiada również wiele edukacyjnych gier planszowych, pomagających rozwijanie logicznego myślenia, uczących zdrowej rywalizacji, kooperacji, rozwijających małą motorykę czy też zręczność i koordynacje, jak na przykład gra Little Action. Dla dzieci uwielbiających puzzle marka ma do zaoferowania wiele interesujących produktów, takich jak puzzle obserwacyjne, które oprócz zabawy w układaniu, rozwijają spostrzegawczość i koncentrację. Firma w swojej ofercie ma nawet parasol niezbędny w deszczowe dni, dostępny w różnych wzorach i kolorach. Również w życiu szkolnym marka Djeco nie zawodzi, dzięki dostępności takich rzeczy jak piórnik, nożyczki, magiczny długopis i wiele innych szkolnych produktów.

Idealne na prezent

Djeco, dzięki swoim oryginalnym produktom znakomicie sprawdzi się na prezent i dla pięciolatka, i dla półtora rocznego dziecka, jak na przykład wieża Topanifarm, oferując szeroki wybór asortymentu dla dziecka w każdym wieku. Każda zabawka i produkt są ładnie i kolorowo zapakowane, co spodoba się na pewno każdemu dziecku. Dzięki różnorodności oferty Djeco można wybrać prezent świetnie dopasowany do zainteresowań dziecka.