607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Miniland

Miniland - to hiszpańskie lalki pachnące wanilią. Ich cechą jest to, że są one poprawne anatomicznie, czyli mają wyraźnie zaznaczoną płeć.

Wyszukiwarka

Sortuj:

Lalka anatomiczna dziewczynka, lalka anatomiczna chłopiec

Wszystkie lalki Miniland są poprawne anatomicznie, czyli mają wyraźnie zaznaczoną płeć. Pozwala to dziecku w naturalny sposób oswajać się z różnicami w anatomicznej budowie różnych ludzi. W przyszłości będzie to pozytywnie wpływało na wrażliwość i tolerancję dziecka. Lalka chłopiec i lalka dziewczynka z uwidocznionymi cechami płciowymi mogą przyczyniać się do zdrowego rozwoju dziecka w sferze emocjonalnej i seksualnej - dzieci w ten sposób w codziennej zabawie doświadczają różnorodności i zaspokajają swoją naturalną ciekawość. Różnice płci są dla nich normalne i nie powodują "szoku" poznawczego.

Lalka hiszpańska pachnąca wanilią

Lalki marki Miniland są wciąż produkowane w Europie - w Hiszpanii, która jest czołowym producentem lalek na świecie. Hiszpańskie lalki słyną od lat na całym świecie z pięknego designu i wysokiej jakości wykonania. Miniland udowadnia, że lala nie musi mieć tysiąca grających i świecących funkcji, aby być świetnym towarzyszem zabaw dzieci. Dodatkową cechą tej marki jest to, że pachną one wanilią. Są wykonane z winylu z dodatkiem perfum, co sprawia że lale mają swój charakterystyczny i przyjemny zapach.

Miniland lalka z zespołem Downa, laka w okularach

W BubuKids bardzo staramy się o to, aby zabawki z naszej oferty niosły ze sobą wyjątkowe wartości. Stąd też jak tylko u producenta lalek Miniland pojawiły się lalki w okularach to musieliśmy je mieć u siebie. Podobnie było z lalkami posiadającymi charakterystyczne zewnętrzne cechy dla dzieci z zespołem Downa. Do sprzedaży wprowadziliśmy chłopca lalkę z zespołem Downa i lalkę z zespołem Downa dziewczynkę - dzięki temu dzieci stają się wrażliwsze i bardziej otwarte na różnorodność.

Lalka Afrykanka - Afrykanin, Lalka Azjatka - Azjata, Lalka Europejka - Europejczyk

Lalki Miniland to dziesiątki różnych lalek, które reprezentują ludzi z różnych zakątków świata. Są odbiciem współczesnej globalnej kultury, w której na co dzień możemy spotkać osoby o różnych kolorach skóry, różnych fryzurach, itd. Można śmiało powiedzieć, że są to lalki, które uczą inkluzywności - pokazują od małego, że zupełnie naturalne i normalne jest to, że choć różnimy się od siebie, to mimo tego jesteśmy tacy sami.

Lalka bobas 21 cm, lalka bobas 32 cm, laka bobas z włosami 38 cm + akcesoria

Lalkami Miniland mogą się bawić dzieci w różnym wieku. Najmniejsze lalki, te o wymiarach 21 i 32 cm mają wygląd typowych bobasów - pozbawione są włosów. Natomiast lalki o wysokości 38 cm mają już włosy, każda z lalek ma zupełnie inną fryzurę i inny kolor włosów - ich kształt przypomina nieco starszego, ale wciąż bobasa.
Wszystkie laki ubrane są w lekki, biały strój. Producent z myślą o lalkach produkuje także dodatkowe akcesoria takie, np.: zestaw do karmienia lub zestaw do pielęgnacji (z nocnikiem).