607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Silikonowe wiaderko, zwijane, pomarańczowe - Scrunch Bucket

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Funkit World - Scrunch Bucket


Cena: 56,00 zł

Silikonowe wiaderko, pomarańczowe angielskiej firmy Funkit World.

 

Seria innowacyjnych zabawek z serii Scrunch została zaprojektowana przez angielską firmę Funkit World. Zabawki tej firmy wyróżniają się niepowtarzalnym designem, wielofunkcyjnością, a także żywą kolorystyką.

 

Wiaderko Scrunch Bucket jest wykonane z wytrzymałego silikonu - świetnie sprawdzi się jako zabawka do piasku, ale także jako przybornik do kuchni, łazienki czy pokoju dziecięcego, jako doniczka, koszyk na owoce, pojemnik na kredki, itp. Dzięki zastosowaniu elastycznego tworzywa wiaderko można zwinąć do małych rozmiarów i schować np. do walizki, plecaka, a nawet niewielkiej torebki. Wiaderko ma solidny silikonowy uchwyt na grubym sznurku.

 

Wiaderko jest bardzo wytrzymałe (nie pęknie), łatwe do utrzymania w czystości, wykonane z nietoksycznego tworzywa (używanego do produkcji opakowań żywności). Dodatkowo wiaderko jest odporne na działanie promieni UV oraz temperatury od -40 stopni C do +230 stopni C.

 

Wymiary produktu: średnica (góra): 16 cm, średnica (dół): 10 cm. Wysokość (samo wiaderko): 13 cm, wiaderko z uchwytem: 24 cm.

 

Waga: 210 g.

Pojemność: 1,5 l.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.