607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Osłona krawędzi stołu i narożników, szara - Prince Lionheart

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Prince Lionheart


Cena: 93,00 zł

Osłona krawędzi stołu i narożników Cushiony Table edgeGUARD amerykańskiej firmy Prince Lionheart.Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwo w 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince Lionheart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.

 

Zabezpieczenie krawędzi stołu i narożników wykonane z odpornej pianki pozwala ograniczyć ryzyko skaleczenia się dziecka.

Opakowanie zawiera pasek pianki o długości 3,7 m i 4 elastycznych narożników. Pasek pianki należy przyciąć do wymaganej długości. Pasek mocuje się za pomocą samoprzylepnej, dwustronnej na całej długości taśmy. Pasek można szybko i łatwo usunąć, gdy nie jest potrzebny.

Łatwe w czyszczeniu. Wykonane z nietoksycznej, miękkiej pianki, bez zawartości lateksu.Produkt jest nowy, w estetycznym opakowaniu.