607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0
0

Gra planszowa dla najmłodszych, Little Circuit, zwierzęta - Djeco

Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h!

Producent: Djeco


Cena: 61,99 zł

  • Showroom
  • Aktualne rabaty
  • Ekspresowa wysyłka
  • Przyjazne zwroty

Gra planszowa dla najmłodszych, Little Circuit, wyścigi zwierzątek francuskiej firmy Djeco.

 

Wyścigi zwierzątek to wspaniała gra planszowa już dla najmłodszych dzieci, od 2,5 lat. Kolorowa plansza i śmieszne, gumowe  figurki zwierząt zachęcają do zabawy.

Jak rozpocząć grę: kwadratowe tablice układamy obok siebie, aby utworzyć szlak. Każdy gracz wybiera swoje zwierzątko i ustawia je przed szlakiem.

Zasady gry:
Grę prowadzimy zgodnie z ruchem wskazówek zegara, najmłodszy uczestnik rzuca kostką:
1. jeśli na kostce mamy kolorową stronę – gracz kładzie swoje zwierzątko na miejscu o kolorze jaki pokazał kostka, jeśli to miejsce jest zajęte – zajmuje następne wolne o tym samym kolorze,
2. jeśli na kostce mamy kwiatek – gracz przesuwa swój pionek do przodu na kolejne miejsce o tym samym kolorze, co pole, na którym znajdował się w trakcie rzutu,
3. jeśli na kostce mamy pszczółkę – gracz cofa swój pionek na kolejne miejsce o tym samym kolorze, co pole, na którym znajdował się w trakcie rzutu.
4. Pierwszy z graczy, który dotrze do punktu mety (wielokolorowy kwadrat) – otrzymuje żeton.

Przykład:
zwierzątko jest na żółtym polu, gracz rzuca kostkę i na kostce widać pszczółkę, gracz musi zabrać swoje zwierzątko i umieścic je na żółtym polu z tyłu. Jeśli kostka pokazuje kwiat lub pszczółkę, a gracz nie może przesunąć swojego zwierzątka (bo np. znajduje się nadal poza szlakiem lub nie ma z tyłu kwadratu o odpowiednim kolorze) – wówczas traci kolejkę. Wygrywa gracz, który jako pierwszy zdobył 3 żetony.


Liczba graczy: 2 - 4 osób.

Czas gry: 10 minut.

Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu. Zestaw doskonale nadaje się na prezent.


Wiek dziecka: 2,5 l +


Wymiary opakowania: 21,5 cm x 5 cm x 21,5 cm.

Materiał: karton / drewno / tworzywo sztuczne

Waga: 0,64 kg


Produkt jest nowy. Idealnie nadaje się na prezent.
Firma Djeco działa nieprzerwanie od 1954 r. Firma produkuje zabawki edukacyjne, zestawy kreatywne, puzzle. Wyróżnikiem zabawek Djeco jest barwna, żywa kolorystyka, ciekawe wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania.