607 241 472 lub sklep@bubukids.pl
0

Nocnik z miękką nakładką różowy - Prince Lionheart

Dostępność: Kup do 14:00 - wyślemy dziś!

Producent: Prince Lionheart


Cena: 150,00 zł

Nocnik pottyPOD SQUISH z miękką nakładką amerykańskiej firmy Prince Lionheart - kolor różowy

Komfortowy nocnik dla Twojego dziecka, który sprawi, że nauka korzystania z toalety będzie przebiegała sprawnie i w przyjemny sposób. Nocnik ma nakładkę wykonaną z miękkiego i miłego w dotyku tworzywa, dzięki czemu siedzenie na nim jest wygodne, a nakładka zapobiega czerwonym odciskom na skórze dziecka (unikamy także efektu przyklejania się nocnika do skóry - ja to bywa w przypadku zwykłych, plastikowych nocników i w konsekwencji wylewania jego zawartości).


Nocnik wyposażony jest w zdejmowaną miskę, którą w łatwy sposób można opróżnić i umyć. Miska jest specjalnie wyprofilowana (z deflektorem przeciwko pryskaniu), co umożliwia higieniczne skorzystanie z nocnika również w przypadku chłopców.


Nocnik jest stabilny, ma antypoślizgową, stabilną bazę.

 

Łatwe do utrzymania w czystości, antybakteryjne tworzywo.

Wymiary:
wysokość (przód i tył, mierzona w najwyższym punkcie) około 17,5 cm, wysokość boków: 13,5 cm, szerokość nocnika (siedziska): 15 cm, długość nocnika (siedziska): 29 cm.

szerokość miseczki: ~12 cm
długość miseczki: ~ 17cm

Wiek dziecka: 18 miesięcy+

 

Produkt jest nowy.


Prince Lionheart to amerykański producent zabawek i akcesoriów dla dzieci. Firma została założona przez amerykańskie małżeństwo w 1973 r. i rozpoczęła działalność od produkcji koni na biegunach. Aktualnie firma Prince LionHeart jest jedną z wiodących marek na rynku akcesoriów dla dzieci. Produkty Prince Lionheart są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów w UE i Stanach Zjednoczonych.